İstanbul

Protherm Servis Ataşehir

Uzun senelerdir vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça bahsettiren teknik servislerin başında gelen Protherm Servis Ataşehir siz değerli müşterilerimizin Protherm markasına ait kombilerin bakım, onarım ve montaj işlerine talip. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konusunda tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza her geçen gün daha iyi çözümler sunmaya çalışmaktadır. Kombinizde bir arıza meydana geldiğinde bize ulaştığınız taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimizle kombinizde yaşanan arıza kodları doğru olarak tespit edilir. tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir. Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır.

Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de birinci sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanılır. Bizden aldığınız her hizmet 1 yıl süreyle garanti altındadır. Siz de kaliteli ve hızlı hizmetin yanında ekonomik bir teknik servis arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz sizleri bekliyor.


Ataşehir Protherm Servisi

ADRES BİLGİSİ: Alyakut Sk. No:6
Küçükbakkalköy
34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 668 04 79
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

    Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA