Protherm Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli’de kaliteli ve güvenilir kombi servisi arayışında mısınız? Protherm Servis Sultanbeyli, modern ve etkin çözümleriyle bölgede öne çıkan servis hizmetleri sunmaktadır. Protherm marka kombi ve ısıtma sistemlerinizde karşılaştığınız her türlü sorun için profesyonel destek sağlamaktayız.

Protherm Servis Sultanbeyli

Evinizdeki kombi sistemlerinin düzenli bakımı, uzun ömürlü ve verimli çalışmasının yanı sıra enerji tasarrufu sağlar. Protherm Servis Sultanbeyli olarak, kombinizin modeline ve ihtiyacına göre özelleştirilmiş bakım hizmetleri sunuyoruz. Arızaları hızlı bir şekilde tespit edip, etkin çözümler üretiyoruz. Böylece hem cihazınızın ömrünü uzatıyor, hem de olası büyük arızaların önüne geçmiş oluyoruz.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kombilerinizi kışa hazırlamak için de Protherm Servis Sultanbeyli’yi tercih edebilirsiniz. Kombi bakımı, arıza tespiti, yedek parça değişimi gibi ihtiyaçlarınızda alanında uzman ekibimizle yanınızdayız. Ayrıca, acil durumlar için 7/24 ulaşabileceğiniz bir servis hattımız bulunmaktadır.

Protherm Servis Sultanbeyli İletişim:

FİRMA:Sultanbeyli Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kuran Kursu Cd. No:10 Mehmet Akif 34920 Sultanbeyli/İstanbul
TEL NO:0850 259 77 82
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
Protherm Servis Sultanbeyli

3 Comments

  1. Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Protherm marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Protherm Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

  2. Dış hava sıcaklık sensörü sorunu ile ilk kez karşı karşıya geldim. Servis ekipleri söylemese ne olduğunu bile bilmeyecektim. Normalde parça değişimi ya da alınabilecek servis hizmetlerine karşıyım. Ürüne daha fazla zarar verdiklerini düşünüyor ve güvenmiyorum. Ön yargılarımı kıran firma ise Sultanbeyli’de hizmet veren Protherm servis ekibi oldu.
    Öncelikli olarak yaptıkları işe fazlasıyla hakim durumdalar ve bu da onları sektörde daha popüler hale getiriyor. Bir diğer husus ise güler yüzlü ve hizmet aşığı insanlar olmalarıdır. Sizler de yakından tanıdığınızda bu söylemlerin abartılı olmadığını kendi gözleriniz ile görecek ve bana bir şekilde hak veriyor olacaksınız.

  3. Protherm marka kombimi defalarca kez çalıştırmama rağmen anlamadığım bir nedenden olsa gerek, suyu açınca asla su  ısınmıyordu ve her gün aynı şeyi yapmaya başlayınca kombiden de anlamadığım için Protherm’in Sultanbeyli teknik servisini eve çağırdım. Sanki beni bekliyorlarmış gibi anında geldiler ve neden çalışmadığına baktılar. Kullanıcı kaynaklı sorun çıkmış, tavsiye de verdiler. Kısa sürede çok iyi halloldu işim.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com