İstanbul

Protherm Servis Sultanbeyli

Protherm markası için başarı demek temel gereksinimleri karşılayabilme, güvenilirlik ve hizmet olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebilir diye düşünülmektedir. Protherm markası yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı olduğu için bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına gelmektedir.

Yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demek oluyor. Protherm markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu servisler neredeyse bulunduğunuz her noktada bulunur. Onlardan birisi olan Protherm Servis Sultanbeyli şubesi de müşterilerden tam not alan servislerden birisidir. Kombilerinin bakım kalitesini daim kılmanın temelinde, Protherm markasının servis ekiplerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır.

Protherm Servis Sultanbeyli

Böylece ekibimizin üyeleri, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadırlar. Protherm ekibi olarak Sultanbeyli ve çevresinde iseniz kombinizin bakım, onarım, montaj hizmetimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz.


Sultanbeyli Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kuran Kursu Cd. No:10
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TEL NO:0850 259 77 82
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Kemal

  Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Protherm marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Protherm Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 • sinan

  Dış hava sıcaklık sensörü sorunu ile ilk kez karşı karşıya geldim. Servis ekipleri söylemese ne olduğunu bile bilmeyecektim. Normalde parça değişimi ya da alınabilecek servis hizmetlerine karşıyım. Ürüne daha fazla zarar verdiklerini düşünüyor ve güvenmiyorum. Ön yargılarımı kıran firma ise Sultanbeyli’de hizmet veren Protherm servis ekibi oldu.
  Öncelikli olarak yaptıkları işe fazlasıyla hakim durumdalar ve bu da onları sektörde daha popüler hale getiriyor. Bir diğer husus ise güler yüzlü ve hizmet aşığı insanlar olmalarıdır. Sizler de yakından tanıdığınızda bu söylemlerin abartılı olmadığını kendi gözleriniz ile görecek ve bana bir şekilde hak veriyor olacaksınız.

 • Fırat

  Protherm marka kombimi defalarca kez çalıştırmama rağmen anlamadığım bir nedenden olsa gerek, suyu açınca asla su  ısınmıyordu ve her gün aynı şeyi yapmaya başlayınca kombiden de anlamadığım için Protherm’in Sultanbeyli teknik servisini eve çağırdım. Sanki beni bekliyorlarmış gibi anında geldiler ve neden çalışmadığına baktılar. Kullanıcı kaynaklı sorun çıkmış, tavsiye de verdiler. Kısa sürede çok iyi halloldu işim.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA