İstanbul

Protherm Servis Sultanbeyli

Protherm markası için başarı demek temel gereksinimleri karşılayabilme, güvenilirlik ve hizmet olmuştur; böylece tüketiciler satın aldıkları ürünlere her durumda güvenebilir diye düşünülmektedir. Protherm markası yenilikçi ruhu sayesinde bu kadar başarılı olduğu için bu durum bugün, ev ortamının rahatlığın ötesine geçmesi anlamına gelmektedir.

Yani yenilenebilir enerji kaynakları yardımıyla daha fazla tasarruf sağlayan ve daha az tüketen cihazlar üretmek demek oluyor. Protherm markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu servisler neredeyse bulunduğunuz her noktada bulunur. Onlardan birisi olan Protherm Servis Sultanbeyli şubesi de müşterilerden tam not alan servislerden birisidir. Kombilerinin bakım kalitesini daim kılmanın temelinde, Protherm markasının servis ekiplerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır.

Böylece ekibimizin üyeleri, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadırlar. Protherm ekibi olarak Sultanbeyli ve çevresinde iseniz kombinizin bakım, onarım, montaj hizmetimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz.


Sultanbeyli Protherm Servisi
AÇIK ADRES: Kuran Kursu Cd. No:10
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TEL NO: 0850 259 77 82
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır