Protherm Servis Sultanbeyli

İstanbul’un soğuk kış aylarında, ısınma sistemlerimiz işlevselliğini kaybetmemeli ve sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Özellikle Sultanbeyli bölgesinde yaşayanlar için, güvenilir bir ısınma sistemi sağlamak son derece önemlidir. Bu noktada, Özel Protherm Servis Sultanbeyli olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Protherm Servis Sultanbeyli İletişim:

FİRMA:Sultanbeyli Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kuran Kursu Cd. No:10 Mehmet Akif 34920 Sultanbeyli/İstanbul
TEL NO:0850 259 77 82
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
Protherm Servis Sultanbeyli

Protherm Cihazlarınız İçin Uzman Teknik Destek

Protherm marka ısınma cihazları, kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinir. Ancak, herhangi bir teknik sorun ortaya çıktığında, doğru müdahale çok önemlidir. Biz, Özel Protherm Servis Sultanbeyli olarak, Protherm marka cihazlarınıza özel uzman teknik destek sağlıyoruz.

Hızlı Çözümler: Acil durumlarda bile, deneyimli teknik ekibimiz sorunlarınıza hızlı çözümler sunar. Isınma sisteminizde bir arıza olduğunda, size en kısa sürede yardımcı olmak için buradayız.

Orjinal Yedek Parçalar: Cihazınıza müdahale ettiğimizde, kullanılan parçaların kalitesine önem veriyoruz. Sadece orijinal Protherm yedek parçalar kullanarak, uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Özel Protherm Servis Sultanbeyli olarak, size güvenilir, hızlı ve uzman bir hizmet sunmak için buradayız. Isınma sistemlerinizle ilgili her türlü sorununuzu çözmek ve gelecekteki sorunları önlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Protherm Servis Sultanbeyli” üzerine 3 yorum

  1. Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Protherm marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Protherm Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

  2. Dış hava sıcaklık sensörü sorunu ile ilk kez karşı karşıya geldim. Servis ekipleri söylemese ne olduğunu bile bilmeyecektim. Normalde parça değişimi ya da alınabilecek servis hizmetlerine karşıyım. Ürüne daha fazla zarar verdiklerini düşünüyor ve güvenmiyorum. Ön yargılarımı kıran firma ise Sultanbeyli’de hizmet veren Protherm servis ekibi oldu.
    Öncelikli olarak yaptıkları işe fazlasıyla hakim durumdalar ve bu da onları sektörde daha popüler hale getiriyor. Bir diğer husus ise güler yüzlü ve hizmet aşığı insanlar olmalarıdır. Sizler de yakından tanıdığınızda bu söylemlerin abartılı olmadığını kendi gözleriniz ile görecek ve bana bir şekilde hak veriyor olacaksınız.

  3. Protherm marka kombimi defalarca kez çalıştırmama rağmen anlamadığım bir nedenden olsa gerek, suyu açınca asla su  ısınmıyordu ve her gün aynı şeyi yapmaya başlayınca kombiden de anlamadığım için Protherm’in Sultanbeyli teknik servisini eve çağırdım. Sanki beni bekliyorlarmış gibi anında geldiler ve neden çalışmadığına baktılar. Kullanıcı kaynaklı sorun çıkmış, tavsiye de verdiler. Kısa sürede çok iyi halloldu işim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com