Protherm Servis Ümraniye

Protherm markası, kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen bir ısıtma sistemleri lideridir. Ancak, her teknolojik ürün gibi, zaman içinde bakıma ihtiyaç duyabilir ve sorunlar yaşayabilir.

İşte tam da bu noktada özel Protherm servis Ümraniye olarak karşınıza çıkıyoruz.

Protherm Servis Ümraniye İletişim:

FİRMA:Ümraniye Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Atatürk Cd. 16/B Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 232 29 52
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Servisimiz Neler Sunuyor?

Protherm Cihaz Bakımı

Protherm cihazlarınızın düzenli bakımı, performansını artırır ve sorunların önüne geçer. Uzman teknik ekibimiz, cihazınızın her ayrıntısını inceleyerek, gerektiğinde temizlik ve ayarlamaları yapmaktadır.

Arıza Tespiti ve Onarım

Isınma sisteminizde meydana gelen arızaları en kısa sürede tespit ediyor ve etkili bir şekilde onarıyoruz. Hızlı müdahale ile evinizde sıcacık bir ortamın keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Yedek Parça Temini

Orijinal Protherm yedek parçaları, servisimiz tarafından temin edilmekte ve cihazınızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlamaktadır.

Özel Protherm servis Ümraniye olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Profesyonel ekibimizle iletişime geçmek ve hızlı çözümlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

“Protherm Servis Ümraniye” üzerine 3 yorum

  1. Cam kenarında duran Protherm marka kombimin geçen gün su akıtmaya başladığını fark ettim. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Ümraniye Protherm Servis ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

  2. Ntc sensör arızası ile karşı karşıya geldiğimde açıkçası panikledim. Ne yapacağımı bilmiyordum ve komşumun önerisi ile birlikte Ümraniye’deki Protherm servisini aradım. Hızlı bir şekilde evime kadar geldiler ve sorunu da yine aynı hızda çözdüler. Ben abartılı bir rakam isteyeceklerini düşünüyorum ancak beni yanıltmayı başardılar. Bu tür firmaların var olması ve bu sektörde hizmet vermesi gerçekten güven veriyor.
    Ben biraz ön yargılıydım ancak elde ettiğimiz sonuçlar beni inanılmaz tatmin etti. İşte bu yüzden sizlere de tavsiye etmek isterim. Zaten incelemelerinizi yaparsanız ne kadar özel bir firma olduklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

  3. Protherm’in kombisini ben yeni kullanıyorum ve nasıl bir marka olduğunu da tam olarak bilmiyordum. Ancak bir süre sonra baktım ki kombi ateşleme yapmıyor ve sorun çıkartıyor. Protherm’in Ümraniye’deki teknik servisinin numarasını bulup ulaştım. Eve gelip sorunu  hızlıca çözdüler. Meğer çok basit bir sorundan böyleymiş. Hallettikleri gibi de kombi tam performans çalışmaya başladı.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com