İstanbul

Protherm Servis Ümraniye

Kombinizi onarmak ya da meydana gelen sorunları en aza indirmek ve bunun için hizmet sağlayan kurumlar servis olarak adlandırılır. Biz de kombide isim yapmış Vaillant grubun bünyesinin bir markası olan Protherm markasına ait Protherm Servis Ümraniye ekibi olarak biz de kombilerinizin sorunlarının çözümü, kombinizin montajı ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Kombiler her mevsim sıklık ile kullanıldığı için en fazla arıza bildirimi olan ürünlerden bir tanesidir. Aynı zamanda bilindiği üzere çok sık kullanılan bu elektronik eşyaların yıllık olarak kendi servislerine ya da teknik destek veren uzman bir ekibe bakımlarının yaptırılması gereklidir. Bakımsızlıktan arızalandığında değil de arızalanmadan önce cüzi bir miktara yaptığımız bakım için iletişime geçmenizi öneririz.

Çoğu alanında uzman kişilerden oluşan müşterilerden de tam not alan güler yüzlü ekibimiz ile tüm bu hizmetleri vermek için bir telefon kadar uzağındayız. Kombiniz için Ümraniye çevresinde, en güvenli ve profesyonel kombi hizmeti için bizi arayabilir, fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Ümraniye Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Atatürk Cd. 16/B
Elmalıkent
34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 668 04 01
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Ceyda

    Cam kenarında duran Protherm marka kombimin geçen gün su akıtmaya başladığını fark ettim. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Ümraniye Protherm Servis ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır