Protherm Servis Ümraniye

Protherm Servis Ümraniye, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan, Protherm marka kombi, klima ve ısıtma sistemleri üzerine uzmanlaşmış profesyonel bir servis sağlayıcısıdır. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Protherm Servis, yıllardır sektördeki tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır.

Protherm Servis Ümraniye

Protherm marka cihazlarınızın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemleri, Protherm Servis Ümraniye tarafından titizlikle yürütülmektedir. Kombi sistemlerinizin yıllık bakımlarından acil arızalara kadar her türlü ihtiyaca hızlı ve etkili çözümler sunan servis, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefler. Ayrıca, Protherm Servis, orijinal yedek parçalar kullanarak yaptığı tamiratlarla cihazlarınızın ilk günkü performansını korumanıza yardımcı olur.

Ümraniye ve çevresinde oturanlar için kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan Protherm Servis, haftanın her günü kesintisiz hizmet vermektedir. Acil durumlar için sunduğu 7/24 destek hattı ile de müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermektedir. İster evinizde ister iş yerinizde, Protherm cihazlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz bir adres olan Protherm Servis Ümraniye, aynı zamanda uygun fiyatlı çözümleriyle de dikkat çeker.

Protherm Servis Ümraniye İletişim:

FİRMA:Ümraniye Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Atatürk Cd. 16/B Elmalıkent 34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 232 29 52
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Comments

  1. Cam kenarında duran Protherm marka kombimin geçen gün su akıtmaya başladığını fark ettim. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Ümraniye Protherm Servis ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

  2. Ntc sensör arızası ile karşı karşıya geldiğimde açıkçası panikledim. Ne yapacağımı bilmiyordum ve komşumun önerisi ile birlikte Ümraniye’deki Protherm servisini aradım. Hızlı bir şekilde evime kadar geldiler ve sorunu da yine aynı hızda çözdüler. Ben abartılı bir rakam isteyeceklerini düşünüyorum ancak beni yanıltmayı başardılar. Bu tür firmaların var olması ve bu sektörde hizmet vermesi gerçekten güven veriyor.
    Ben biraz ön yargılıydım ancak elde ettiğimiz sonuçlar beni inanılmaz tatmin etti. İşte bu yüzden sizlere de tavsiye etmek isterim. Zaten incelemelerinizi yaparsanız ne kadar özel bir firma olduklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

  3. Protherm’in kombisini ben yeni kullanıyorum ve nasıl bir marka olduğunu da tam olarak bilmiyordum. Ancak bir süre sonra baktım ki kombi ateşleme yapmıyor ve sorun çıkartıyor. Protherm’in Ümraniye’deki teknik servisinin numarasını bulup ulaştım. Eve gelip sorunu  hızlıca çözdüler. Meğer çok basit bir sorundan böyleymiş. Hallettikleri gibi de kombi tam performans çalışmaya başladı.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com