İstanbul

Protherm Servis Ümraniye

Kombinizi onarmak ya da meydana gelen sorunları en aza indirmek ve bunun için hizmet sağlayan kurumlar servis olarak adlandırılır. Biz de kombide isim yapmış Vaillant grubun bünyesinin bir markası olan Protherm markasına ait Protherm Servis Ümraniye ekibi olarak biz de kombilerinizin sorunlarının çözümü, kombinizin montajı ve bakımı için hizmetinizdeyiz.

Kombiler her mevsim sıklık ile kullanıldığı için en fazla arıza bildirimi olan ürünlerden bir tanesidir. Aynı zamanda bilindiği üzere çok sık kullanılan bu elektronik eşyaların yıllık olarak kendi servislerine ya da teknik destek veren uzman bir ekibe bakımlarının yaptırılması gereklidir. Bakımsızlıktan arızalandığında değil de arızalanmadan önce cüzi bir miktara yaptığımız bakım için iletişime geçmenizi öneririz.

Çoğu alanında uzman kişilerden oluşan müşterilerden de tam not alan güler yüzlü ekibimiz ile tüm bu hizmetleri vermek için bir telefon kadar uzağındayız. Kombiniz için Ümraniye çevresinde, en güvenli ve profesyonel kombi hizmeti için bizi arayabilir, fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Ümraniye Protherm Servisi

ADRES BİLGİSİ: Atatürk Cd. 16/B
Elmalıkent
34764 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0216 232 29 52
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Ceyda

  Cam kenarında duran Protherm marka kombimin geçen gün su akıtmaya başladığını fark ettim. Kombiyi kapattığım halde su damlamaya devam etti. Bunun üzerine Ümraniye Protherm Servis ekibi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Yarım saat içerisinde hemen gelen ekip kombiye su basarak düşük bar basıncı sebebi ile akan suyu keserek tamir ettiler ve mutfak dolabımın da çöp olmasını engellediler.

 • Fatih

  Ntc sensör arızası ile karşı karşıya geldiğimde açıkçası panikledim. Ne yapacağımı bilmiyordum ve komşumun önerisi ile birlikte Ümraniye’deki Protherm servisini aradım. Hızlı bir şekilde evime kadar geldiler ve sorunu da yine aynı hızda çözdüler. Ben abartılı bir rakam isteyeceklerini düşünüyorum ancak beni yanıltmayı başardılar. Bu tür firmaların var olması ve bu sektörde hizmet vermesi gerçekten güven veriyor.
  Ben biraz ön yargılıydım ancak elde ettiğimiz sonuçlar beni inanılmaz tatmin etti. İşte bu yüzden sizlere de tavsiye etmek isterim. Zaten incelemelerinizi yaparsanız ne kadar özel bir firma olduklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

 • Ahmet

  Protherm’in kombisini ben yeni kullanıyorum ve nasıl bir marka olduğunu da tam olarak bilmiyordum. Ancak bir süre sonra baktım ki kombi ateşleme yapmıyor ve sorun çıkartıyor. Protherm’in Ümraniye’deki teknik servisinin numarasını bulup ulaştım. Eve gelip sorunu  hızlıca çözdüler. Meğer çok basit bir sorundan böyleymiş. Hallettikleri gibi de kombi tam performans çalışmaya başladı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA