Protherm Servis Sarıyer

İyi bir ısınma sistemine sahip olmak, konforlu bir yaşamın anahtarıdır. Evinizde veya iş yerinizde Protherm marka bir ısıtma sistemine sahipseniz, doğru bakım ve servis hizmetleri almak önemlidir.

İşte size Sarıyer bölgesinde öne çıkan ve rakiplerini geride bırakan özel Protherm servisimiz hakkında detaylı bilgiler.

Protherm Servis Sarıyer İletişim:

FİRMA:Sarıyer Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kader Sk. No:31 Pınar 34460 Sarıyer/İstanbul
TEL NO:0850 446 00 43
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Hizmetlerimiz Neleri İçerir?

1. Periyodik Bakım ve Temizlik

Isıtma sistemlerinin uzun ömürlü olması için periyodik bakım şarttır. Özel Protherm Servis Sarıyer olarak, sistemlerinizin düzenli bakımını üstleniyor, filtre değişiminden tesisat temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

2. Arıza Tespiti ve Onarım

Eğer ısıtma sisteminizde bir arıza yaşıyorsanız, teknik ekibimiz hızlı bir şekilde sorunu tespit edip onarımını gerçekleştirir. Profesyonel yaklaşımımızla, sizi soğukta bırakmıyoruz.

3. Yedek Parça Temini

Protherm marka ısıtma sistemlerinin orijinal yedek parçalarıyla çalışmak, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım için önemlidir. Biz, yedek parça temini konusunda da güvence veriyoruz.

Isınma sistemlerinizle ilgili sorunlarınız için güvenilir çözümler için bize ulaşın. Özel Protherm Servis Sarıyer, kaliteli hizmetiyle sizleri bekliyor.

“Protherm Servis Sarıyer” üzerine 3 yorum

  1. Evimde yeni doğan bir bebeğim olduğu için sıcak su benim için çok önemli. Suyun ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Protherm marka kombim geçen hafta sıcak su akıtmamaya başladı. Bunun üzerine Protherm Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun acilen çözülmesi gerektiğinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

  2. Sensör problemi uzun süredir canımı sıkıyor ve kombimden verim elde edemediğim gibi her ay daha yüksek fatura ödemek zorunda kalıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ve küçük bir internet araştırması sonrası Protherm servis ekibine ulaştım. Sarıyer’de hizmet veren bu ekip, parça değişimi ile birlikte sorunu hızlı bir şekilde giderdi.
    Aldığım hizmet sonrası kombimin kusursuz hale geldiğini fark ettim. Kendilerine hem teşekkür etmek ve hem de bu firmayı daha fazla insana tavsiye etmek adına buradayım. Sizler de ekonomik rakamlar ile daha kaliteli hizmet almak isterseniz eğer bu firma ile irtibata geçebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

  3. Benim kombinin markası da Protherm. Sıcak suyu kullanmak için açtığım zaman peteklerde çok fazla bir ısı oluşmaya başlamıştı ve bu durum da beni çok korkuttu. Protherm’in Sarıyer teknik servisi ile irtibat kurarak yardımda bulunmalarını istedim teknik servis ekipleri kısa bir süre içerisinde gelerek kombinin tamiratını sağladılar. Uzun bir süredir de herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com