İstanbul

Protherm Servis Sarıyer

Kombiler kullanıcıların her mevsimde ihtiyacı olan ve bize kışın ısınmanın yanında sıcak su ihtiyacı gibi önemli bir ihtiyacı karşıladıkları için evimizdeki en önemli elektronik eşyalarından biridir. Konu kombiler olunca herhangi bir arızasında tamir eden kişinin teknik bilgi ve pratik deneyim olması kombi kullanıcılarının ya da kombi şikayeti olan kişilerin profesyonel olarak istekleri arasında en dikkat ettiklerinden birisidir.

Hal böyle olunca bu hizmetleri veren firmaların ekiplerini oluşturan kişilerin alanında uzman ve kendini sürekli geliştirmeye istekli kişilerden oluşturmak isteği doğaldır. Bu sebep ile Protherm markasına ait kombiler için teknik destek veren Protherm Servis Sarıyer şubemizin tamamı uzman kadrodan oluşmaktadır. Ayrıca güler yüzlü ve sorunlara pratik yaklaşan ekibimiz ile servisimizi kullanan müşterilerimiz de oldukça olumlu yorumları ile bize geri dönüş yapmaktadır. Hayati önem taşıyan bu elektronik eşyaların bakımının yılda bir yapılması eviniz ve sizin için oldukça büyük önem taşımaktadır.

Çünkü kombi arızalarının önemli bir büyüklükteki kısmı kombilerin bakımının zamanında yapılmadığından kaynaklanmaktadır. Sarıyer civarında Protherm kombiniz için bakım, kurulum, arıza ihtiyacınız için gönül rahatlığı ile direkt bizi tercih etmeniz için bir telefon kadar uzağınızdayız.


Sarıyer Protherm Servisi
AÇIK ADRES: Kader Sk. No:31
Pınar
34460 Sarıyer/İstanbul
TEL NO: 0850 446 00 43
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Nesrin

  Evimde yeni doğan bir bebeğim olduğu için sıcak su benim için çok önemli. Suyun ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Protherm marka kombim geçen hafta sıcak su akıtmamaya başladı. Bunun üzerine Protherm Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun acilen çözülmesi gerektiğinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

 • Ayla Gümüş

  Sensör problemi uzun süredir canımı sıkıyor ve kombimden verim elde edemediğim gibi her ay daha yüksek fatura ödemek zorunda kalıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ve küçük bir internet araştırması sonrası Protherm servis ekibine ulaştım. Sarıyer’de hizmet veren bu ekip, parça değişimi ile birlikte sorunu hızlı bir şekilde giderdi.
  Aldığım hizmet sonrası kombimin kusursuz hale geldiğini fark ettim. Kendilerine hem teşekkür etmek ve hem de bu firmayı daha fazla insana tavsiye etmek adına buradayım. Sizler de ekonomik rakamlar ile daha kaliteli hizmet almak isterseniz eğer bu firma ile irtibata geçebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

 • Tarık

  Benim kombinin markası da Protherm. Sıcak suyu kullanmak için açtığım zaman peteklerde çok fazla bir ısı oluşmaya başlamıştı ve bu durum da beni çok korkuttu. Protherm’in Sarıyer teknik servisi ile irtibat kurarak yardımda bulunmalarını istedim teknik servis ekipleri kısa bir süre içerisinde gelerek kombinin tamiratını sağladılar. Uzun bir süredir de herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA