Protherm Servis Sarıyer

Sarıyer’deki evinizde sıcak bir kış geçirmeniz için Protherm Servis Sarıyer her zaman yanınızda! Protherm, uzun yıllardır ısıtma ve sıcak su çözümleri sunarak binlerce eve konfor getiren bir marka. Biz de Protherm Servis Sarıyer olarak bu güvenilir markanın teknik destek ekibiyiz.

Protherm Servis Sarıyer

Kombi bakımı, onarımı ve montajı alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle, Sarıyer’in her köşesine hızlı ve etkili servis hizmetleri sunuyoruz. Arıza durumlarında ise acil müdahale garantisiyle hizmetinizdeyiz. Protherm kombilerinizin yıllık bakımlarını aksatmadan yaparak, cihazlarınızın ömrünü uzatıyor ve olası büyük arızaların önüne geçiyoruz.

Güvenilir ve deneyimli teknisyenlerimizle, müşteri memnuniyetini her zaman en üst sırada tutuyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve işçilik garantisiyle, kombinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlar. Protherm Servis Sarıyer, evinizin sıcaklığını ve konforunu garantilemek için burada.

Protherm Servis Sarıyer İletişim:

FİRMA:Sarıyer Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kader Sk. No:31 Pınar 34460 Sarıyer/İstanbul
TEL NO:0850 446 00 43
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Comments

  1. Evimde yeni doğan bir bebeğim olduğu için sıcak su benim için çok önemli. Suyun ısısına bu kadar dikkat ettiğim bir dönemde Protherm marka kombim geçen hafta sıcak su akıtmamaya başladı. Bunun üzerine Protherm Servis Sarıyer şubesi ile iletişime geçerek problemden ve durumun acilen çözülmesi gerektiğinden bahsetmem üzerine gün içerisinde gelen ekip hemen problemi profesyonellikle çözdüler.

  2. Sensör problemi uzun süredir canımı sıkıyor ve kombimden verim elde edemediğim gibi her ay daha yüksek fatura ödemek zorunda kalıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ve küçük bir internet araştırması sonrası Protherm servis ekibine ulaştım. Sarıyer’de hizmet veren bu ekip, parça değişimi ile birlikte sorunu hızlı bir şekilde giderdi.
    Aldığım hizmet sonrası kombimin kusursuz hale geldiğini fark ettim. Kendilerine hem teşekkür etmek ve hem de bu firmayı daha fazla insana tavsiye etmek adına buradayım. Sizler de ekonomik rakamlar ile daha kaliteli hizmet almak isterseniz eğer bu firma ile irtibata geçebilir ve yardım isteyebilirsiniz.

  3. Benim kombinin markası da Protherm. Sıcak suyu kullanmak için açtığım zaman peteklerde çok fazla bir ısı oluşmaya başlamıştı ve bu durum da beni çok korkuttu. Protherm’in Sarıyer teknik servisi ile irtibat kurarak yardımda bulunmalarını istedim teknik servis ekipleri kısa bir süre içerisinde gelerek kombinin tamiratını sağladılar. Uzun bir süredir de herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com