İstanbul

Protherm Servis Sancaktepe

Kombi deyince akla gelen markalardan birisi olan Vaillant grubun bünyesindeki Protherm markası yıllardır kombi ürünlerini üretmekte ve bu alanda kendini kanıtlamış bir markadır. Protherm Merkez Servis ve Yetkili Teknik Servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir. Onlardan birisi olan Protherm Servis Sancaktepe şubemiz bugün, uzman, güvenilir ve organize teknisyenleri ile donatılmış haftanın neredeyse her günü sizlere hizmet vermek için hazırlar.

Protherm Servis Sancaktepe

Protherm uzmanları minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti eder. Bu bağlamda servisimizi kullanan müşterilerin de geri dönüşlerinin oldukça güzel olduğunu bilmenizi isteriz. Ekibimiz ve şubemiz, size uzman kadrosu ile kombilerinizin arıza, bakım, onarımını yapmak üzere bir telefon kadar uzağınızda hizmet vermek için beklemektedir.

İstediğiniz zaman iletişim bilgilerinden bize ulaşarak her türlü konu hakkında bilgi alabilir arıza bildirimi yapabilirsiniz. Her türlü arıza, bakım, onarım hizmeti veren servisimizden oldukça memnun kalacağınızı garanti eder sorununuzu çözeceğimizin teminatını vereceğimizi bildirmek isteriz.


Sancaktepe Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Akyol Sk. 16
Kemal Türkler
34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul
TEL NO:0850 471 10 24
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Dündar

  Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Protherm marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Protherm Servis Sancaktepe şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim eden ekibi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 • Ekrem Hatipoğlu

  Protherm marka kombimiz, ateşleme yaparken patlama yapıyordu. İlk etapta büyük endişe duyduk ve yapabileceğimiz bir müdahale olmadığı için tedirginlik yaşadık. Sancaktepe’de hizmet veren Protherm ekibini arayarak servis talep ettik. Sağolsunlar vakit kaybetmeden geldiler ve sorunu da basit bir şekilde çözdüler.
  Bu firmayı internet aracılığı ile buldum ve insanların yorumlarını okuduğumda güven veren bir firma olduklarını gördüm. Eğer sizler de servis hizmeti almak isterseniz bu ekibi not edebilir ve en azından yanınızda tutabilirsiniz. İşini geçekten kaliteli bir şekilde yapıyor ve talep ettikleri rakam da diğer firmalara kıyasla çok daha uygun diyebilirim.

 • Mahmut

  Geçen gün kombi patlama sesine benzer bir ses çıkardı  ve başta voltaj kaynaklı bir sorun olduğunu zannettim. Kombinin markası da Protherm. Ancak daha sonra bakınca öyle olmadığını anladım ve Protherm’in Sancaktepe teknik servisini çağırdım. Servis sorunu anında buldu ve beklediğimden de kısa sürede halletti. Hallederken de gayet güler yüzlülerdi.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA