Protherm Servis Gaziosmanpaşa

Protherm Servis Gaziosmanpaşa, Gaziosmanpaşa ve çevresinde hızlı ve güvenilir kombi, kazan ve ısıtma sistemleri servis hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Protherm Servis, yılların getirdiği tecrübe ve modern teknik donanımlarla hizmet vermektedir. Kış aylarının vazgeçilmezi olan kombilerinizde meydana gelebilecek her türlü arıza, bakım ve onarım işlemleri için Protherm Servis, Gaziosmanpaşa’nın en güvenilir adresidir.

Protherm Servis Gaziosmanpaşa

Protherm Servis, müşterilerine sunduğu avantajlarla da dikkat çekmektedir. Servisimiz, arızaları en kısa sürede tespit edip, en etkili çözümleri üretebilmek için gelişmiş diagnostik araçlar kullanmaktadır. Ayrıca, tüm hizmetlerimizde kullanılan yedek parçalar orijinal ve garantili ürünlerdir. Protherm Servis Gaziosmanpaşa, müşteri güvenliğini her şeyin üzerinde tutar ve tüm işlemleri bu bilinçle yürütür.

Özellikle kış aylarında artan kombi ve ısıtma sistemleri ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyoruz. Protherm Servis olarak, acil durumlarda hızlı müdahale ekiplerimizle de yanınızdayız. Gaziosmanpaşa başta olmak üzere, İstanbul’un birçok bölgesine servis ağımızı genişleterek, daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyoruz.

Protherm Servis Gaziosmanpaşa İletişim:

FİRMA:Gaziosmanpaşa Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:41. Sk. No:30 Şemsipaşa 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 77 82
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com