Protherm Servis Bahçelievler

Protherm Servis Bahçelievler, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer alan ve Protherm marka kombi, klima ve ısıtma sistemlerine profesyonel servis hizmeti sunan önde gelen bir servis sağlayıcısıdır. Yılların tecrübesi ve alanında uzman teknisyen kadrosu ile her türlü arıza, bakım ve montaj işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Protherm Servis, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Protherm Servis Bahçelievler

Protherm cihazlarınızın bakım ve onarımı, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile Protherm Servis Bahçelievler tarafından sağlanmaktadır. Kombi ve klima sistemlerinizin düzenli bakımlarını yaptırarak hem enerji tasarrufu sağlayabilir hem de cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Arızalanmalar durumunda ise Protherm Servis, hızlı ve etkili çözümler sunarak yaşam konforunuzu en kısa sürede yeniden sağlamaktadır.

Servisimiz, günümüz teknolojilerini takip ederek sürekli olarak eğitimlerini güncelleyen, alanında sertifikalı teknisyenlerle çalışmaktadır. Protherm marka cihazlarınıza özel olarak geliştirilen yedek parçaları kullanarak, onarım ve bakım işlemlerinde maksimum verimlilik ve uzun ömürlü kullanım sunmaktayız.

Protherm Servis Bahçelievler İletişim:

FİRMA:Bahçelievler Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Mahmutbey 7. Sk. No:20 Şirinevler 34188 Bahçelievler/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 446 02 06
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com