Protherm Servis Tuzla

Tuzla bölgesinde yaşayanlar için Protherm kombi ve ısıtma sistemleri konusunda uzman, güvenilir bir servis arayışı içerisindeyseniz, Protherm Servis Tuzla tam size göre bir çözüm sunuyor. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız, Protherm marka kombilerin bakım, onarım ve montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Neden Protherm Servis Tuzla?

Protherm Servis Tuzla, alanında uzman teknisyen kadrosu ile hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunar. Kombi sistemlerinizde meydana gelebilecek her türlü arıza, bakım ihtiyacı veya yedek parça değişimi konularında çözüm odaklı yaklaşımımızla öne çıkıyoruz. Tuzla ve çevresindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Kombi Bakımı: Kombinizin daha verimli çalışması ve ömrünü uzatmak için düzenli bakım çok önemlidir. Protherm Servis Tuzla olarak, kombinizin yıllık bakımlarını yaparak, olası arızaların önüne geçiyoruz.
  • Arıza Onarımı: Kombinizde meydana gelen arızaları, modern teşhis araçlarımızla hızlı bir şekilde tespit ediyor ve onarıyoruz.
  • Montaj Hizmeti: Yeni bir kombi mi almak istiyorsunuz? Güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Protherm kombilerinizi özenle montajını yapıyoruz.
  • Yedek Parça Temini: Kombiniz için gerekli olan orijinal yedek parçaları temin ediyoruz.

Protherm Servis Tuzla İletişim:

FİRMA:Tuzla Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kalecik Sk. 2-18 İçmeler 34947 Tuzla/İstanbul
TEL NO:0850 259 65 28
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
Protherm Servis Tuzla

2 Comments

  1. Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim çok dayanıklı Protherm markasına ait kombimin geçenlerde sıcak su girişi mi bozuldu bilmiyorum kombimden sıcak su gelmedi. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Protherm Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

  2. Servis ekipleri konusunda araştırmacı bir kişiliğe sahip olduğumu düşünüyorum. Tabi daha öncesinde yaşadığım kötü tecrübeler de bu tür bir insana dönüşmemi sağladı. Protherm maka kombi kullanıcısıyım. Düzenli olarak bakım hizmeti alıyor ve bunu da tek bir firma aracılığı ile yerine getiriyorum. Tuzla’da faaliyetlerine devam eden bu firmayı sizlere de önermek isterim.
    Henüz tanışmadıysanız sizle de firma hakkında araştırmalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar güvenilir ve aynı zamanda işinde ne kadar başarılı bir firma oldukları gerçeğini kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız. Üstelik diğer firmalara kıyasla çok daha uygun fiyatlara hizmet sunuyorlar ve bu a en önemli detaylardan bir tanesidir.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com