İstanbul

Protherm Servis Tuzla

Kombiler özellikle kış aylarında ısınmamızda rol oynayan elektronik kahraman oldukları gibi yaz aylarında da sıcak su ihtiyacımızı karşılarlar. Her elektronik eşyanın bir zaman sonra kullanım süresinin dolduğunu ya da yanlış kullanıma bağlı olarak arızalanıp ömrünün bittiğini biliyoruz. Bu sebep ile kombilerimiz başta olmak üzere elektronik eşyaları kullanım talimatlarına göre kullanmanın yanında bakım zamanı geldiği zaman da bakımlarını ihmal etmememiz gerekir.

Protherm Servis Tuzla

Protherm markası ise en çok tercih edilen markalardan biri olup, kombileri en rağbet görülen ürünleri arasındadır. Protherm Servis Tuzla şubesinde güler yüzlü, alanında uzman ve yine alanında kendini geliştirmeye oldukça meraklı ve hevesli kadromuzla kombi ile alakalı her sorununuza çözüm olabilmek için hizmetinizdeyiz.

Servislerin hizmetini almadan önce en fazla merak edilen işlemlerden bir tanesi de ekonomik kısmı oluyor. Bu sebep ile müşterilerin hizmet öncesi fiyatlandırma kısmının nasıl olduğuna dair sorular fazlası ile geliyor. İlgili iletişim kanallarından bize ulaşarak müşteri hizmetlerimizdeki arkadaşlara sorularınızı yöneltip, konular ile alakalı merakınızı giderebilirsiniz.


Tuzla Protherm Servisi
AÇIK ADRES:Kalecik Sk. 2-18
İçmeler
34947 Tuzla/İstanbul
TEL NO:0850 259 65 28
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Özel Protherm Kombi Servisi ile Kombileriniz Emin Ellerde!

  […] Protherm Servis Tuzla – 444 78 56 KOMBİ TAMİR SERVİSİ […]

 • Berrin

  Evlendiğimden beri evimde memnuniyetle kullandığım ve herkese de tavsiye ettiğim çok dayanıklı Protherm markasına ait kombimin geçenlerde sıcak su girişi mi bozuldu bilmiyorum kombimden sıcak su gelmedi. Birkaç kere açıp kapama şansımı denediysem de olmayınca daha fazla kurcalamamak için Protherm Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçerek servis desteği istedim. Gelen ekip ateşleme arızasından kaynaklanan sorunu ve mağduriyetimi giderdiler.

 • Mesut

  Servis ekipleri konusunda araştırmacı bir kişiliğe sahip olduğumu düşünüyorum. Tabi daha öncesinde yaşadığım kötü tecrübeler de bu tür bir insana dönüşmemi sağladı. Protherm maka kombi kullanıcısıyım. Düzenli olarak bakım hizmeti alıyor ve bunu da tek bir firma aracılığı ile yerine getiriyorum. Tuzla’da faaliyetlerine devam eden bu firmayı sizlere de önermek isterim.
  Henüz tanışmadıysanız sizle de firma hakkında araştırmalarınıza başlayabilirsiniz. Ne kadar güvenilir ve aynı zamanda işinde ne kadar başarılı bir firma oldukları gerçeğini kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız. Üstelik diğer firmalara kıyasla çok daha uygun fiyatlara hizmet sunuyorlar ve bu a en önemli detaylardan bir tanesidir.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA