Protherm Servis Kadıköy

Protherm, ısıtma ve sıcak su çözümleri sunan lider markalardan biri olarak, Kadıköy ve çevresindeki evlere kaliteli servis hizmetleri sağlamaktadır. Protherm Servis Kadıköy, kombi, kazan, ve sıcak su ısıtıcıları gibi cihazların bakım ve onarımında uzman bir ekiptir. Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren servisimiz, alanında eğitimli ve tecrübeli teknisyenlerle çalışmaktadır.

Protherm Servis Kadıköy

Kış aylarının soğuk günlerinde, kombinizin arızalanması büyük bir problem yaratabilir. Protherm Servis Kadıköy olarak biz, olası tüm kombi sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Periyodik bakım hizmetlerimizle cihazlarınızın ömrünü uzatırken, ani arızalar karşısında da acil müdahale edebiliyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parça kullanımı ve güncel teknolojiye uygun tamir yöntemleri ile işlem güvenliği sağlar.

Ayrıca, Protherm Servis Kadıköy, müşterilerine düzenli bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti de sunarak, kombi ve diğer ısıtma sistemlerinin daha verimli ve ekonomik çalışmasını sağlamak için gerekli tüm bilgileri sağlar. Kombi bakımından gaz kaçak tespitine, enerji verimliliği arttırma önerilerinden sistem yenilemeye kadar geniş bir hizmet yelpazesi ile hizmetinizdeyiz.

Protherm Servis Kadıköy İletişim:

FİRMA:Kadıköy Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Bağdat Cd. 220-1 Fenerbahçe 34726 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 446 00 43
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Comments

  1. Yıllar önce taşındığımız ve uzun zamandır oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlattığımızı hatırlıyorum. O dönemlerde televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Protherm marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ekranındaki ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Protherm Servis Kadıköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

  2. İstanbulun her semtine hizmet vermeleri güzel. Ve çabuk gelmeleri ilgili olmaları önemli.

  3. Protherm marka kombi kullanıcısıyım ve bugüne karda çok fazla sıkıntı yaşamadım. Elbette düzenli bakımı aksatmıyorum ve bu saye ürün kullanımı çok daha sağlıklı bir hal alıyor. Markadan ve üründen olduğu kadar servis hizmetlerinden de memnun olduğumu ifade etmek isterim. Kadıköy’de hizmet veren favori bir firmam var.
    Kendilerine internet aracılığı ile ulaştım ve onları tanıdığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. En acil durumlarda yalnız bırakmıyor ve randevu taleplerime yanıt veriyorlar. Deneyim sahibi

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com