Protherm Servis Kadıköy

Evinizdeki ısıtma sistemleri zamanla bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Bu noktada, kaliteli ve güvenilir bir servis sağlayıcısı bulmak önemlidir. İşte karşınızda Özel Protherm Servis Kadıköy!

Protherm Servis Kadıköy İletişim:

FİRMA:Kadıköy Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Bağdat Cd. 220-1 Fenerbahçe 34726 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 446 00 43
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Neden Biz?

1. Güvenilir ve Şeffaf Hizmet Anlayışı

Özel Protherm Servis Kadıköy, müşterilerine şeffaf bir hizmet sunma prensibiyle hareket eder. Her aşamada sizinle iletişim halinde olan ekibimiz, işlemler hakkında detaylı bilgi verir ve güvenilir bir deneyim sunar.

2. Hızlı Geri Dönüş ve İletişim

Sorularınız mı var? İhtiyaçlarınızı mı dile getirmek istiyorsunuz? Özel Protherm Servis Kadıköy müşteri hizmetleri ekibi, hızlı geri dönüş ve etkili iletişim ile sizinle her zaman bağlantıda kalır.

3. Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet

Kaliteli bir ısıtma servisi için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Özel Protherm Servis Kadıköy, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak bütçenizi korurken, konforlu bir ısınma sistemine sahip olmanızı sağlar.

Deneyimli kadromuz, geniş hizmet yelpazemiz ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile siz de konforlu ve güvenilir bir ısınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Isıtma sistemlerinizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, bize ulaşın ve uzman ekibimizden destek alın.

“Protherm Servis Kadıköy” üzerine 3 yorum

  1. Yıllar önce taşındığımız ve uzun zamandır oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlattığımızı hatırlıyorum. O dönemlerde televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Protherm marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ekranındaki ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Protherm Servis Kadıköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

  2. İstanbulun her semtine hizmet vermeleri güzel. Ve çabuk gelmeleri ilgili olmaları önemli.

  3. Protherm marka kombi kullanıcısıyım ve bugüne karda çok fazla sıkıntı yaşamadım. Elbette düzenli bakımı aksatmıyorum ve bu saye ürün kullanımı çok daha sağlıklı bir hal alıyor. Markadan ve üründen olduğu kadar servis hizmetlerinden de memnun olduğumu ifade etmek isterim. Kadıköy’de hizmet veren favori bir firmam var.
    Kendilerine internet aracılığı ile ulaştım ve onları tanıdığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. En acil durumlarda yalnız bırakmıyor ve randevu taleplerime yanıt veriyorlar. Deneyim sahibi

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com