İstanbul

Protherm Servis Kadıköy

Protherm, en fazla tercih edilen kombi markalarından olan Vaillant grubun bir markasıdır. Kaliteli olmasının yanı sıra dayanıklı ürünlere de sahip olması tüketicinin bu markaya olan ilgisinin ve kullanımının da artmasına sebep olmaktadır.

Her elektronik eşyada olduğu gibi Protherm markasına ait kombilerde de zaman zaman arıza görülebilmekte ve normal olarak karşılanmaktadır. Özellikle kombilerin yıllık ve rutin bakımlarına dikkat edilmeyip, kullanıcı hatalarının da etkisi ile kombilerde arıza oluşumu süreci hızlanmaktadır. Bu zorlu süreçte yanınızda olması için Protherm Servis Kadıköy müşteri hizmetleri ile iletişim haline geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’un her noktasına servis hizmeti veren bu adres aynı zamanda da bulunduğunuz konuma en yakın noktadaki servis ekibinin gönderilmesinin tedariğini de sağlamaktadır. Böylece servis süreci hızlı bir şekilde başlayacak ve onarım işlemleri de yine servis aracılığıyla arızası giderilen cihazı adresinize kadar teslim edecektir.

Cihazlarının bakımının dışında onarımının mümkün olmadığı durumlarda ise parça değişimi de sağlanmasını garanti eden teknik servis, değişimini sağladığı parçalarda ise bir yıllık gibi bir süre boyunca garanti sağlar


Kadıköy Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Bağdat Cd. 220-1
Fenerbahçe
34726 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 446 00 43
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Zafer

    Yıllar önce taşındığımız ve uzun zamandır oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlattığımızı hatırlıyorum. O dönemlerde televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Protherm marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ekranındaki ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Protherm Servis Kadıköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR