Protherm Servis Üsküdar

Üsküdar, tarihi dokusu ve sıcak mahalleleriyle bilinen güzel bir semt. Ancak bu güzel semtin sakinleri de zaman zaman kombi ve ısıtma sistemleriyle ilgili problemler yaşayabilir. İşte bu noktada, Protherm Servis Üsküdar devreye giriyor. Protherm, kombi ve ısıtma sistemleri konusunda uzman, güvenilir ve hızlı servis hizmeti sunan bir markadır. Üsküdar’daki Protherm Servis, bölgedeki tüm Protherm kullanıcılarına kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlamayı amaçlar.

Protherm Servis Üsküdar

Protherm Servis Üsküdar, alanında uzman teknisyen kadrosuyla hizmet vermektedir. Bu teknisyenler, Protherm ürünlerinin montajından bakımına, onarımından yedek parça tedariğine kadar pek çok konuda derinlemesine bilgi sahibidir. Üstelik servisimiz, acil durumlar için 7/24 destek sunar, böylece olası bir arıza durumunda dahi sıcak bir ev ve konforunuzdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Servisimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler. Protherm Servis Üsküdar ile çalışmak, sizlere zamanında ve kaliteli servis hizmeti almanın yanı sıra, uzman teknik destek almanın da garantisini verir. Üsküdar’da ikamet ediyorsanız ve Protherm kombinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, bizlere kolayca ulaşabilir ve hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Protherm Servis Üsküdar İletişim:

FİRMA:Üsküdar Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Neşet Bey Sk. 56-1 Burhaniye 34676 Üsküdar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 80 62
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

One comment

  1. Memnuniyetle kullandığım Protherm kombim geçen ay birdenbire çalışırken su akıtmaya başladı. Su basıncının düşük olduğu için akıttığını fark etmemle Protherm Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip ısıtma devresinde bulunan ntc sensörünün arızalandığını belirterek sensörden kaynaklanan arızayı giderdiler. Ayrıca problemimi bir saat gibi bir süre içerisinde çözdüler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com