İstanbul

Protherm Servis Üsküdar

Diğer tüm kombi markalarına kıyasla kombide adını kanıtlamış markalardan birisi olan Protherm markası kullanıcılar tarafından da severek kullanılan bir markadır. Markaya ait en çok kullanılan ürünler arasında kombiler bulunur. Her kombide olduğu gibi Protherm markasına ait kombiler arasında da kullanıma bağlı arızalar çıkabilmektedir. Bu arızaların oluşmasını engelleyen ya da arıza meydana geldiğinde çözümü için hizmet veren ekipler genellikle teknik servis olarak adlandırılmaktadır.

Protherm Servis Üsküdar şubesi olarak kombinizin montaj, bakım, onarım hizmetlerini vermekteyiz. Servisimiz Üsküdar ilçesinde varlığını sürdürmekte ve yıllardır siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Kullanıcılar tarafından tarafımıza ulaşıldığında en çok sorulan sorulardan birisi de neden kombilerin bozulduğu sorusudur.

Tüm elektronik eşyaların tam olarak neden bozulduğu bilinmese de en fazla bakımsızlık/bakım zamanını geçirme ve kötü bakım sebebi ile bozulduğu bilinmektedir. Bu sebep ile kombinizin yıllık rutinini geciktirmeden yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakım, montajı, onarımı gibi hizmetlerin hepsini veren alanında uzman, güler yüzlü ve kendini sürekli geliştirmeye yatkın ekibimiz ile Üsküdar ve çevresinde teknik servis arayışındaysanız bir telefon kadar uzağınızdayız


Üsküdar Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Neşet Bey Sk. 56-1
Burhaniye
34676 Üsküdar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 259 80 62
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Fuat

    Memnuniyetle kullandığım Protherm kombim geçen ay birdenbire çalışırken su akıtmaya başladı. Su basıncının düşük olduğu için akıttığını fark etmemle Protherm Servis Üsküdar şubesi ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. Gün içerisinde gelen ekip ısıtma devresinde bulunan ntc sensörünün arızalandığını belirterek sensörden kaynaklanan arızayı giderdiler. Ayrıca problemimi bir saat gibi bir süre içerisinde çözdüler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA