İstanbul

Protherm Servis Kartal

Kombiler yazın özellikle sıcak su kaynağı için kışın ise sıcak suyun yanında ısınma tedariğini de sağladığı için hayatımızın vazgeçilmez elektronik eşyalarından biri haline gelmiştir. Kombilerimizin düzgün ve sorunsuz çalışmasını, arıza çıkarmamasını istiyorsanız kombinizin yıllık olarak bakımını aksatmamanız gerekmektedir. Bunlar için de en önemli konu güvenilir bir teknik servistir.

Protherm Servis Kartal

Protherm markası birçok Avrupa ülkesinde kombi satışı bulunan ve 1999 yılında İngiltere’de faaliyete başlayan uluslararası bir markadır. İlk başta Çek Cumhuriyeti’nde kurulan Protherm markası faaliyetine Vaillant Group bünyesinde devam etmekte ve Vaillant Group markası haline geldiği bilinmektedir.

Eğer Protherm markasına ait kombilerinizin bakım ve onarımını sağlamak ve kullanıcılarından da oldukça iyi geri dönüşler alan bir servis arayışındaysanız Protherm Servis Kartal şubesi tam da aradığınız bir teknik servis. Arıza onarımı için İstanbul’un her noktasına servis hizmeti olan bu servis aynı zamanda bulunduğunuz konumunuza da en yakın servis ekibini yönlendirerek onarım süreçlerini de hızlandırmaktadır. Cihazınızı onardıktan sonra da gene aynı ekip tarafından sorunsuz bir şekilde tarafınıza teslimatını sağlayan bu servise gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.


Kartal Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Şair Sk. No:10
Atalar
34862 Kartal/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 62 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Burak

    Yaklaşık olarak 7 senedir kullanmakta olduğum Baymak marka kombim yakın zamanda ana ekranında E22 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Protherm Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parametre ayarlarında bir bozukluk olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

  • Cengiz

    Su basıncı ile ilgili bir sorunda tecrübe sahibi olmadığım için ne yapacağımı bilememiştim. Kartal’da hizmet veren Protherm servis ekibine ulaştım. Başkaları olsa para almak için farklı yolları denerdi ancak bu firma gerçekten yardım sever ve hiç üşenmeden bana telefonda yardımcı oldular. Su basıncını birlikte ayarladık ve bar seviyesini dengeledikten sonra kombi ile ilgili herhangi bir sorun kalmadı. Bu yardım sever halleri beni mutlu ettiği için buradan kendilerine ayrıca teşekkür etmek isterim. İhtiyaç duyduğunuzda sizler de hiç vakit kaybetmeden bu ekibi arayabilir ve sorularınızı da doğrudan kendilerine sorabilirsiniz. Kesinlikle yardımcı olacaklardır.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA