Protherm Servis Kartal

Kartal bölgesinde yaşayanlar için kış aylarının rahat ve sorunsuz geçmesi, güvenilir bir kombi servisine sahip olmakla başlar. Protherm Servis Kartal, uzun yıllardır sunduğu kaliteli hizmetlerle evlerinizi ısıtmanın ve sıcak su ihtiyacınızı güvenle karşılamanın adresi olmuştur. Profesyonel ekibimiz, Protherm marka kombilerinizin tüm servis, bakım ve onarım ihtiyaçları için burada.

Neden Protherm Servis Kartal?

Uzman Teknik Kadro: Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz, en karmaşık sorunları bile hızlı ve etkili bir şekilde çözer. Her biri Protherm kombiler üzerine özel eğitimden geçmiş olan teknik ekibimiz, size sadece bir telefon kadar yakın.

Hızlı ve Etkili Servis: Kombi problemleriniz acil mi? Protherm Servis Kartal, Kartal ve çevresinde hızlı servis imkanı sunar. Arızanızı en kısa sürede çözüme kavuşturarak, hayatınızı normale döndürmeyi hedefleriz.

Orijinal Yedek Parçalar: Kombinizin uzun ömürlü olması için orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Sahte ya da uyumsuz parçalar kombinizin ömrünü kısaltabilir. Biz, Protherm kalitesine uygun, orijinal parçalarla servis sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyetini önceliklendiriyoruz. Servisimizden sonra sizlere ulaşarak hizmetimizi değerlendirmenizi rica ediyoruz ve aldığımız geri bildirimlerle hizmetlerimizi sürekli iyileştiriyoruz.

Protherm Servis Kartal İletişim:

FİRMA:Kartal Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Şair Sk. No:10 Atalar 34862 Kartal/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 62 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Kartal

2 Comments

  1. Yaklaşık olarak 7 senedir kullanmakta olduğum Baymak marka kombim yakın zamanda ana ekranında E22 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Protherm Servis Kartal şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parametre ayarlarında bir bozukluk olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

  2. Su basıncı ile ilgili bir sorunda tecrübe sahibi olmadığım için ne yapacağımı bilememiştim. Kartal’da hizmet veren Protherm servis ekibine ulaştım. Başkaları olsa para almak için farklı yolları denerdi ancak bu firma gerçekten yardım sever ve hiç üşenmeden bana telefonda yardımcı oldular. Su basıncını birlikte ayarladık ve bar seviyesini dengeledikten sonra kombi ile ilgili herhangi bir sorun kalmadı. Bu yardım sever halleri beni mutlu ettiği için buradan kendilerine ayrıca teşekkür etmek isterim. İhtiyaç duyduğunuzda sizler de hiç vakit kaybetmeden bu ekibi arayabilir ve sorularınızı da doğrudan kendilerine sorabilirsiniz. Kesinlikle yardımcı olacaklardır.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com