Protherm Servis Maltepe

Maltepe’de güvenilir bir kombi servisi arayışındaysanız, Protherm Servis Maltepe sizin için doğru adres. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ve alanında uzmanlaşmış ekibimizle, her türlü Protherm kombi arızanızı en kısa sürede ve en etkin şekilde çözüyoruz.

Protherm Servis Maltepe

Kombi bakımından onarıma, yedek parça temininden sistem optimizasyonuna kadar geniş bir servis yelpazesi sunuyoruz. Protherm kombilerinizin performansını artırmak ve ömrünü uzatmak için gerekli tüm bakım ve onarım hizmetlerini en üst standartlarda sağlıyoruz. Arızaları önlemek ve enerji tasarrufu sağlamak amacıyla, düzenli servis kontrolünün önemini her zaman vurguluyoruz.

Protherm Servis Maltepe olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Her bir müşteriye özel çözümler üreterek, sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Servisimiz, modern diagnostik araçlar ve güncel teknoloji ile donatılmıştır, bu sayede kombi sistemlerinizin tüm detaylarına hakim olup, en iyi servis deneyimini sunmayı amaçlıyoruz.

Protherm Servis Maltepe İletişim:

FİRMA:Maltepe Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Seher Sk. No:4 Zümrütevler 34852 Maltepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 40 58
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

2 Comments

  1. Geçen sene sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Protherm markasına ait kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi ekranında sıcak su arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Protherm Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir ettiler ve böylece sorunum giderilmiş oldu.

  2. Protherm markalı kombiyi  üç senedir kullanıyorum ama böyle bir sorun daha önce hiç yaşamamıştım. Kombi ara sıra çalışmamaya başladı ve bu da evden çalıştığım için beni çok etkiledi. Ev sürekli olarak bir ısınıyor bir ısınmıyordu sorunun devam etmesi üzerine Protherm’in Maltepe teknik servisini arayıp gelmelerini istedim. Diğer gün geldiler ve kombinin sorunlarını tespit ederek hemen çözüm ürettiler.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com