Protherm Servis Maltepe

Protherm markası güvenilir ve etkili ısıtma sistemleri sunan bir öncüdür. Ancak, bu sistemlerin düzenli bakımı ve onarımı da bir o kadar önemlidir. İşte tam da bu noktada, sizlere Maltepe bölgesinde en kaliteli hizmeti sunan özel Protherm servisimiz devreye giriyor.

Protherm Servis Maltepe İletişim:

FİRMA:Maltepe Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Seher Sk. No:4 Zümrütevler 34852 Maltepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 40 58
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Protherm Servis Maltepe: Profesyonellik ve Güven

Ev veya işyerinizdeki Protherm ısıtma sisteminizde bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, çünkü özel Protherm servisimiz Maltepe’de sizin için burada. Profesyonel ve deneyimli teknisyenlerimiz, ısıtma sistemlerinizdeki her türlü sorunu çözmek için eğitilmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, hızlı ve etkili çözümler sunarak sizlere sıcak ve konforlu bir ortam sağlamak için burada.

Özel Protherm Servis Maltepe ile iletişime geçmek ve ısıtma sistemlerinizle ilgili her türlü sorun için profesyonel yardım almak için yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz:

“Protherm Servis Maltepe” üzerine 2 yorum

  1. Geçen sene sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Protherm markasına ait kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi ekranında sıcak su arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Protherm Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir ettiler ve böylece sorunum giderilmiş oldu.

  2. Protherm markalı kombiyi  üç senedir kullanıyorum ama böyle bir sorun daha önce hiç yaşamamıştım. Kombi ara sıra çalışmamaya başladı ve bu da evden çalıştığım için beni çok etkiledi. Ev sürekli olarak bir ısınıyor bir ısınmıyordu sorunun devam etmesi üzerine Protherm’in Maltepe teknik servisini arayıp gelmelerini istedim. Diğer gün geldiler ve kombinin sorunlarını tespit ederek hemen çözüm ürettiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com