İstanbul

Protherm Servis Maltepe

Kombiler yaz-kış, mevsim fark etmeksizin her dönemde kullandığımız hayatımızın vazgeçilmez elektronik eşyaları olarak bilinirler. Hesaplı olduğu gibi, ısınmak için de kullanılan diğer yöntemlere göre çevre dostu olması sebebi ile en çok kullanılan ısınma yöntemlerinin başında doğalgaz gelmektedir.

Doğalgazın bulunduğu evlerin getirisi olan kombiler de bu sebepten ötürü çok yaygın olarak kullanılan elektronik eşyalardır. Çok sık kullanılan elektronik eşyaların da arıza yapması kaçınılmaz olacağı için Protherm Servis Maltepe servisi olarak her arızada bir telefon kadar yakınında olacağımızı bilmenizi isteriz.

Kombilerin rutin olarak bakımının yapılması hayati önem taşımaktadır. Bakımı yapılmayan kombilerin arıza yapması ve bu arızaların size daha da büyük maddi kayıpların yaşatma ihtimali ise oldukça yüksektir. Her türlü kombi bakım, tamir, montaj işlemini yapan firmamız Maltepe bölgesinde yüksek kalite ve uygun fiyata kombi teknik servis hizmeti veren bir teknik servistir. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizden aldığınız hizmetten memnun kalacağınızı ve uygun çözümlerimiz ile pratik bir şekilde mevcut arızalarınızı çözümleyerek kısa sürede mağduriyetinizi gidereceğimizin garantisini veriyoruz.


Maltepe Protherm Servisi

ADRES BİLGİSİ: Seher Sk. No:4
Zümrütevler
34852 Maltepe/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 259 40 58
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Atalay

  Geçen sene sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Protherm markasına ait kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi ekranında sıcak su arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Protherm Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir ettiler ve böylece sorunum giderilmiş oldu.

 • Maltepe PROTHERM Kombi Servisi | Neo Piksel

  […] oluşmaktadır. Bu yüzden eğer sizler de yetkili servis sorunlarından kurtulmak istiyorsanız Protherm Servis Maltepe ekibimize ulaşmalısınız. Çünkü ekibimiz bu konuda size farklı avantajlarda sunmaktadır. […]

 • Özel İstanbul Protherm Servis Hizmetleri | Fixmekan.com

  […] Özel Protherm Servis Maltepe firmasından hizmet alan yakın çevrenize bizleri muhakkak sorun ve onların fikirlerini […]

 • Ali İsmail

  Protherm markalı kombiyi  üç senedir kullanıyorum ama böyle bir sorun daha önce hiç yaşamamıştım. Kombi ara sıra çalışmamaya başladı ve bu da evden çalıştığım için beni çok etkiledi. Ev sürekli olarak bir ısınıyor bir ısınmıyordu sorunun devam etmesi üzerine Protherm’in Maltepe teknik servisini arayıp gelmelerini istedim. Diğer gün geldiler ve kombinin sorunlarını tespit ederek hemen çözüm ürettiler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA