İstanbul

Protherm Servis Çekmeköy

Hesaplı olmasının yanında ısınmak için kullanılan ve diğer ısınma yöntemlerine göre çevre dostu da olması sebebi ile de en çok kullanılan ısınma yöntemlerinin başında doğal gaz gelir. Kombiler yaz ve kış mevsimlerinde, mevsim fark etmeksizin doğal gaz kullanan her kullanıcının her dönem kullandığı hayat kurtaran elektronik eşyalardır.

Kombilerin yaz-kış çalışmalarından ötürü her elektronik eşyanın yapacağı gibi ya kullanıcı hatasına bağlı olarak ya da kendi kullanım kapasitelerine göre arızalanması kaçınılmazdır. Bu sebep ile kombilerimiz başta olmak üzere elektronik eşyaları kullanım talimatlarına göre kullanmanın yanında bakım zamanı geldiği zaman da bakımlarını ihmal etmememiz gerekir.

Bakım zamanı geldiğinde bakımı yaptırılmayan kombilerin arızalanma ihtimali ve arızalanma yüzdesi de, bakımı yapılan kombilere göre daha fazla olduğu bilinir. Bu arızaların çözümü başta olmak üzere, bakım, montaj gibi birçok hizmetin verildiği Protherm markasına ait Protherm Servis Çekmeköy şubemiz ile bir telefon kadar uzağındayız. Kombi bakım, montajı, onarımı gibi hizmetlerin hepsini veren alanında uzman, güler yüzlü ve kendini sürekli geliştirmeye yatkın ekibimiz ile Çekmeköy ve çevresinde bir teknik servis arayışındaysanız iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz


Çekmeköy Protherm Servisi
AÇIK ADRES: Sabır Sk. No:13
Soğukpınar
34788 Çekmeköy/İstanbul
TEL NO: 0850 259 80 62
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Birol

  Öğrenci evinde kiracı olarak oturduğumuz evde Protherm marka kombi kullanılmakta. İki senedir aynı evdeyiz ve hiçbir sorun yaşatmamıştı. Bu sene son senemizdi ancak geçen hafta kombi sıcak su sıkıntısı vermeye başladı. Kombi bir türlü suyu ısıtmıyor. Öğrenci olduğumuz için iletişim bilgilerini bulduğumuz Protherm Servis Çekmeköy teknik servisini çağırdık ve parça değişimi olmadan uygun fiyata sorunumuzu gideren ekibi gönül rahatlığıyla hem tüm öğrencilere hem de diğer herkese öneriyoruz.

 • Özcan

  Kombimde meydana gelen arızayı bildirmek adına Protherm ekibini aradım. Çekmeköy’de bir ofisleri var ve uzunca bir süredir bu aileden hizmet almaya devam ediyorum. Emniyet termostatı arızası teşhisi koydular ve parçayı onarmak yerine değiştirmenin daha sağlıklı olacağını ifade ettiler. Orijinal parça değişimi ile birlikte sorun kısas süre içerisinde çözüldü. Bu tür firmaların varlığı insana güven veriyor ve başarılı bir işe imza attıkları gerçeğini de bir kez daha hatırlatmak isterim.
  Eğer sizler de servis hizmeti almak isterseniz kombilerinizi bu firmaya emanet edebilirsiniz. Neden tavsiye ettiğimi kısa süre içerisine fark edecek ve hatta bana teşekkür edeceksiniz.

 • Burak

  Yeni evimize kiracılar için taktırdığım Protherm markasının Lynx Condens 28 modelli kombi kiracıların söylediğine göre su akıtma problemi çıkarıyormuş. Bunun için Protherm’in Çekmeköy teknik servisini aradım ve kiracılar olduğu için acil olduğunu belirttim. Teknik servis elemanları kısa sürede gitmişler ve sorunu gidererek bazı kullanım talimatları bırakarak ayrılmışlar. Kiracılarıma karşı beni mahcup etmedikleri için teknik servis elemanlarına teşekkürlerimi iletiyorum.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA