Protherm Servis Pendik

Özellikle kış aylarında bir arıza durumunda güvenilir bir servis sağlayıcısı bulmak son derece önemlidir. Protherm, ısınma ihtiyaçlarınıza mükemmel çözümler sunan bir marka olarak öne çıkmaktadır.

Özel Protherm Servis Pendik olarak, sizlere kaliteli hizmet ve güvenilir çözümler sunmak için buradayız.

Protherm Servis Pendik İletişim:

FİRMA:Pendik Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Akademi Sokağı No:2 Velibaba 34896 Pendik/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 668 03 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Pendik

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özel Protherm Servis Pendik olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

Güvenilirlik

Müşterilerimizin güvenini kazanmak, bizim için en öncelikli hedeftir. Deneyimli ekibimiz ve güvenilir hizmet anlayışımızla, Protherm marka cihazlarınız için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, hızlı ve etkili çözümler sunarak, işlerinizi aksatmadan güvenilir ısınma sisteminize kavuşmanızı sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Kaliteli hizmetin bir bedeli olmamalıdır. Özel Protherm Servis Pendik olarak, uygun fiyatlarla yüksek kalitede servis sunmaya özen gösteriyoruz.

Isınma sistemlerinizle ilgili her türlü sorun için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız.

“Protherm Servis Pendik” üzerine 2 yorum

  1. Bu zamana kadar arızalanmayan Protherm markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, elektronik eşya da olsa hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Protherm Servis Pendik şubesini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip hemen geldiler ve arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde, profesyonel bir şekilde giderdiler.

  2. Pendik’te faaliyetlerini sürdüren ve alanında uzman bir kadro ile çalışmalarına devam eden Protherm servis ekipleri hakkın da konuşacağım. Düzenli bakım hizmeti almaktan tereddüt etmediğim ve fazlasıyla güvendiğimi bir adres. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise ekibin deneyim sahibi olmasıdır. Yaptıkları işi kaliteye dayandırıyor ve müşteri memnuniyetini de bir adım öne taşıyorlar.
    Tanıştığınızda yani hizmet almaya başladığınızda bu gerçeğe sizler de tanıklık ediyor olacaksınız. Uygun rakamlar ile hizmet alabilir ve sizler de bu kaliteye tanıklık edebilirsiniz. En azından internet üzerinden araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Ne kadar özel bir firma olduğunu sizler e göreceksiniz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com