İstanbul

Protherm Servis Pendik

Doğalgaz ile ısınma, doğalgazın çevre dostu olmasının yanında ekonomik olması sebebi ile oldukça sık tercih edilen ısınma yöntemlerinden biridir. Bu kadar sık tercih edilen bu yöntemin ısınma aracı ise kombiler olarak bilinirler. Kombilerin yaz-kış hem sıcak su hem de ısıtma için çalışmalarından ötürü her elektronik eşyanın yapacağı gibi ya kullanıcı hatasına bağlı olarak ya da kendi kullanım kapasitelerine göre arızalanması kaçınılmazdır. Bu sebeple kombilerin yıllık rutin olarak bakımlarının yapılması çok büyük önem taşır.

Protherm Servis Pendik

Protherm markası kombi markaları arasında son zamanlarda oldukça sık duyulan markalardan biridir. Protherm markanıza ait kombinizin bakım, onarım ve montajı için bir teknik servis arıyorsanız Protherm Servis Pendik ekibi bir telefon kadar uzağınızda.

Kombilerinizin rutin bakımlarını yaptırmanız kombinizin daha yüksek verim ile çalışarak olası bir arızada daha fazla maliyet yüküne girmenizi engeller. Kombide bir marka devi olarak bilinen Protherm markasının birçok noktada şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden birisi olan Protherm Servis Pendik firmamız arıza çözümünden, kombi bakımına birçok hizmet sunmaktadır. Firmamızda bulunan ekibimiz oldukça profesyonel ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bakım ve onarım esnasında son teknoloji ile donatılmış cihazları kullanan firmamızın kombi alanında oluşan her sorununuza çözüm bulacağının garantisini veriyoruz.


Pendik Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Akademi Sokağı No:2
Velibaba
34896 Pendik/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 668 03 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Polat

  Bu zamana kadar arızalanmayan Protherm markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, elektronik eşya da olsa hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Protherm Servis Pendik şubesini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip hemen geldiler ve arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde, profesyonel bir şekilde giderdiler.

 • İstanbul'un Her Semtine Aynı Gün Protherm Servis Hizmeti

  […] sahip olmak istiyorsunuz ancak aradığınız firmayı bir türlü bulamıyorsanız sizler de Özel Protherm Servis Pendik adresini tercih edebilirsiniz. En azından denemenizi öneriyorum ve bir kez şans verdiğinizde […]

 • Faysal Yıldırım

  Pendik’te faaliyetlerini sürdüren ve alanında uzman bir kadro ile çalışmalarına devam eden Protherm servis ekipleri hakkın da konuşacağım. Düzenli bakım hizmeti almaktan tereddüt etmediğim ve fazlasıyla güvendiğimi bir adres. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise ekibin deneyim sahibi olmasıdır. Yaptıkları işi kaliteye dayandırıyor ve müşteri memnuniyetini de bir adım öne taşıyorlar.
  Tanıştığınızda yani hizmet almaya başladığınızda bu gerçeğe sizler de tanıklık ediyor olacaksınız. Uygun rakamlar ile hizmet alabilir ve sizler de bu kaliteye tanıklık edebilirsiniz. En azından internet üzerinden araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Ne kadar özel bir firma olduğunu sizler e göreceksiniz.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA