Protherm Servis Pendik

Isıtma ve soğutma sistemlerinde uzmanlaşmış olan Protherm, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimsemiştir. Profesyonel ekiplerimiz, arızaları hızlı ve etkili bir şekilde çözerek, evlerinizi ve iş yerlerinizi kusursuz bir konfor alanına dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Protherm Servis Pendik

Protherm Servis Pendik, kombi bakımı, onarımı ve montajı konusunda uzmanlaşmış, alanında eğitimli teknisyen kadrosuyla hizmet vermektedir. Her türlü kombi arızasına karşı hızlı müdahale edebilmek için gelişmiş diagnostik araçlar ve teknikler kullanmaktadır. Kombi bakımı, cihazın ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, düzenli bakım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin kombilerini yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmalarını garantiliyoruz.

Pendik bölgesinde kombi servisi ihtiyacı duyan müşterilerimiz, Protherm Servis’e kolayca ulaşabilir. İhtiyaç duyulan anında servis garantisi ile kombi sorunlarınızı minimum sürede çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca, servis hizmetlerimiz sırasında kullanılan tüm parçalar orijinal ve garantilidir, bu sayede yapılan her işlem uzun vadede güvenilirlik sağlar.

Protherm Servis Pendik İletişim:

FİRMA:Pendik Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Akademi Sokağı No:2 Velibaba 34896 Pendik/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 668 03 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Pendik

2 Comments

  1. Bu zamana kadar arızalanmayan Protherm markasına ait kombimin geçen ay garantisinin bitmesi üzerine, elektronik eşya da olsa hissetmiş olacak ki geçen hafta ekranda arıza kodu vererek arızalandığı haberini verdi. Bunun üzerine Protherm Servis Pendik şubesini aradım. Gün içerisinde yönlendirdikleri ekip hemen geldiler ve arızanın yüksek sıcaklık uyarısından ötürü verdiğini söyleyerek sirkülasyon pompasından kaynaklanan arızayı yerinde, profesyonel bir şekilde giderdiler.

  2. Pendik’te faaliyetlerini sürdüren ve alanında uzman bir kadro ile çalışmalarına devam eden Protherm servis ekipleri hakkın da konuşacağım. Düzenli bakım hizmeti almaktan tereddüt etmediğim ve fazlasıyla güvendiğimi bir adres. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise ekibin deneyim sahibi olmasıdır. Yaptıkları işi kaliteye dayandırıyor ve müşteri memnuniyetini de bir adım öne taşıyorlar.
    Tanıştığınızda yani hizmet almaya başladığınızda bu gerçeğe sizler de tanıklık ediyor olacaksınız. Uygun rakamlar ile hizmet alabilir ve sizler de bu kaliteye tanıklık edebilirsiniz. En azından internet üzerinden araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Ne kadar özel bir firma olduğunu sizler e göreceksiniz.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com