İstanbul

Protherm Servis Beşiktaş

Uzun yıllardan beridir İstanbul’un Beşiktaş faaliyetlerine devam eden Protherm Servis Beşiktaş firmamız siz değerli müşterilerimize kombi alanında hizmet vermekten büyük mutluluk duyar. Oldukça profesyonel bir ekibe sahip olan firmamızda kombi bakım, onarım ve montaj işleriniz büyük bir titizlik ve ustalıkla çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan firmamızda kombilerinizin her türden arızası hızlı ve uygun fiyatlı olarak giderilir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firmamız, daha önce bizleri tercih eden müşterilerimiz tarafından hep olumlu geri dönüşler almıştır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin tam da istediği teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Hizmetten sonra da siz değerli müşterilerimize asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçer. Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Sizin de Protherm marka kombinizle ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.


Beşiktaş Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Yenilik Sk. No:6
Sinanpaşa
34353 Beşiktaş/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 495 58 12
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

    Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA