Protherm Servis Bakırköy

Protherm, ısıtma sektöründe yıllardır kendini kanıtlamış bir markadır. Yenilikçi teknolojileri ve enerji verimliliği ile bilinen bu marka, evlerimizi sıcak tutarken enerji tasarrufunu da gözetmektedir.

Özel Protherm Servis Bakırköy olarak, bu kaliteli markanın ürünlerini en iyi şekilde tamir etme ve onarma avantajına sahibiz.

Protherm Servis Bakırköy İletişim:

FİRMA:Bakırköy Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Koru Sk. No:6 Şenlikköy 34153 Bakırköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 446 03 49
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Servis Hizmetlerimiz

Proaktif Bakım ve Onarım

Isınma sistemlerinde meydana gelebilecek sorunları önceden tespit etmek, arızaları engellemek adına proaktif bir bakım şarttır. Özel Protherm Servis Bakırköy, deneyimli teknisyenleri ile düzenli bakım hizmetleri sunarak, sistemlerinizi her zaman en iyi performansta tutar.

Hızlı Müdahale

Arıza durumlarında hızlı müdahale, konforunuzu ve güvenliğinizi sağlamak adına kritiktir. Biz, Özel Protherm Servis Bakırköy olarak, çağrılarınıza anında cevap verir ve uzman ekibimizle hızlı çözümler sunarız. Isınma sorunlarına anında çözüm getirmek, müşteri memnuniyetimizin temelidir.

Özel Protherm Servis Bakırköy olarak, ısıtma sistemlerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Protherm markasının kalitesi ve uzman ekibimizin deneyimiyle, evinizin sıcaklığını güvence altına alıyoruz.

3 Comments

  1. 3 gün önce gece kombimin sıcak su düğmesi açık olmasına ve kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen 2 saat boyunca hiç sıcak suyun gelmediğini fark edince Protherm Servis Bakırköy şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile kombimin problemini hemen profesyonelce çözdüler.

  2. Kombi dijital ekranında karşıma çıkan arıza kodunun ne anlama geldiğini bilmiyordum. Bakırköy’de uzun süredir hizmet aldığım Protherm servis ekibini aradım. Sensör ile ilgili bir sorun olduğunu ve yerinde incelemeleri gerektiğini dile getirdiler. Randevu alıp servis talebimi ilettim. Dış hava sensöründe meydana gelen bu sorunun çözülmesi için yedek parça değişimine ihtiyaç vardı.
    Onay verdim ve gerekli değişim yapıldı. Sayelerine yeni bir kombi satın alma fikri aklımdan çıktı ve ürünümü şu an herhangi bir şekilde sorun yaşamadan kullanabiliyorum. Eğer sizler de servis ihtiyacı duyarsanız bu firmadan hizmet alabilir ve ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

  3. Protherm’in kombisini uzun süredir kullanıyorum ancak bir süredir kombiye bakınca çalışsa dahi musluklardan sıcak su bir türlü gelmiyordu ve ne denediysek olmadı. Biz de bunun üzerine Protherm’in Bakırköy teknik servisini aradık ve durumu anlattık. Bu süreçte çok ilgili davranarak kısa bir süre içerisinde adresime gelerek sorunu çözdüler. Artık sıcak su sorunu yaşamıyorum.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com