İstanbul

Protherm Servis Bakırköy

Protherm markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı kombilerle birçok kullanıcının tercih ettiği markalar arasında ilk sırada bulunuyor. Ancak ne yazık ki her markada olduğu gibi Protherm marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük led ekranda yazılan kodlarla bildirilmektedir.

Kalitenin Adresi: Protherm Servis Bakırköy

Bazı hatalar kullanıcının uygulayacağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir. İşte bu noktada Protherm Servis Bakırköy olarak kombinizde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gideriyoruz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle alanında uzmanlaşmış kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Misyonumuz sizleri asla mağdur etmemek ve vereceğimiz kaliteli hizmetler ile siz değerli müşterilerimizi her şartta memnun etmektir. İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Protherm kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla sizlere hizmet vermekten keyif ekibimizle sizleri bekliyoruz.


Bakırköy Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Koru Sk. No:6
Şenlikköy
34153 Bakırköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 446 03 49
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • İlhan

  3 gün önce gece kombimin sıcak su düğmesi açık olmasına ve kombim de çalışıyor gözükmesine rağmen 2 saat boyunca hiç sıcak suyun gelmediğini fark edince Protherm Servis Bakırköy şubesini arayarak arıza durumunu bildirdim. Gelen ekip emniyet termostatının arızalandığını söyleyerek, termostat değişimi ile kombimin problemini hemen profesyonelce çözdüler.

 • Tayfun

  Kombi dijital ekranında karşıma çıkan arıza kodunun ne anlama geldiğini bilmiyordum. Bakırköy’de uzun süredir hizmet aldığım Protherm servis ekibini aradım. Sensör ile ilgili bir sorun olduğunu ve yerinde incelemeleri gerektiğini dile getirdiler. Randevu alıp servis talebimi ilettim. Dış hava sensöründe meydana gelen bu sorunun çözülmesi için yedek parça değişimine ihtiyaç vardı.
  Onay verdim ve gerekli değişim yapıldı. Sayelerine yeni bir kombi satın alma fikri aklımdan çıktı ve ürünümü şu an herhangi bir şekilde sorun yaşamadan kullanabiliyorum. Eğer sizler de servis ihtiyacı duyarsanız bu firmadan hizmet alabilir ve ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

 • Şule

  Protherm’in kombisini uzun süredir kullanıyorum ancak bir süredir kombiye bakınca çalışsa dahi musluklardan sıcak su bir türlü gelmiyordu ve ne denediysek olmadı. Biz de bunun üzerine Protherm’in Bakırköy teknik servisini aradık ve durumu anlattık. Bu süreçte çok ilgili davranarak kısa bir süre içerisinde adresime gelerek sorunu çözdüler. Artık sıcak su sorunu yaşamıyorum.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA