İstanbul

Protherm Servis Beykoz

Protherm markası hiç kuşkusuz ki kombi denilince kendini kanıtlamış markalardan birisidir. Kombi gibi yaz-kış ya da her mevsimde kullanılan bir elektronik eşyanın arıza vermesi ya da hata kodu vermesi de kaçınılmazdır.

Kombilerin neden arızalandığına dair kullanıcılar tarafından teknik servislere çok fazla soru gelse de kombilerin arızalarının sebebi net olarak bilinmemek ile birlikte ürünün kullanım süresinin dolması, kullanıcıdan kaynaklanan hatalar, bakımının yapılmaması gibi birçok neden bulunabilir. Bu sebeplerin arasında yaygın görülen arızaların baş sebepleri arasında kombinin bakımının zamanında yapılmaması ya da uzun yıllar boyunca hiç bakımı yapılmamış olması gibi sebepler bulunmaktadır. Bu sebeple kombinizin size büyük arızalar sonucunda büyük maliyetler çıkarmasını istemiyorsanız bakımını zamanında yaptırmanız önerilmektedir.

Protherm Servis Beykoz olarak bakım, montaj, arıza çözümü gibi hizmetleri verdiğimiz güleryüzlü, donanımlı, alanında uzman ve kendini sürekli geliştirmeye açık ekibimiz ile Beykoz ve çevresinde teknik servisi arayışındaysanız bir telefon kadar uzağınızdayız. İletişim numarasından ulaşmak isterseniz ise müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.


Beykoz Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ: Çay Ocağı Sk. No:15
Çubuklu
34805 Beykoz/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Ayhan

    Evimde uzun zamandır Protherm markasına ait kombi kullanıyorum. Geçenlerde kombimden birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 3A hata kodunu verdi. Sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi verdiği ve bu işlerden çok korktuğum için anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Protherm Servis Beykoz şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini hemen çözerek sıcak su sorunumuzun olmasından kurtardılar.

  • Osman

    Sensör arızası ile daha önce karşı karşıya gelmediğim için ne yapmam gerektiğini ya da ne şekilde müdahale etmem gerektiğini bilemedim. Bu konuda uzmanlardan yardım almak her zaman için daha iyi olacaktır diye düşünüp Protherm servis ekibini aradım. Beykoz’da hizmet veren firma, en kısa süre içerisine personel gönderdi.
    İncelemeler yapıldı ve yedek parça değişimi ile birlikte sorun çözüldü. Gayet ilgili insanlar ve bunun yanı sıra ne kadar deneyimli oldukları da apaçık ortada. Hizmet almak isteyen kombi kullanıcıları için bu firmayı tavsiye etmek isterim. İletişim kurduğunuzda sizler de bana hak veriyor olacaksınız.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA