Protherm Servis Beykoz

İstanbul’un muazzam semti Beykoz’da ısınma sistemlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlar artık endişe kaynağı olmaktan çıkıyor.

Özel Protherm Servis Beykoz olarak, uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyimle, ısıtma sistemlerinizle ilgili her türlü sorunu çözmek için buradayız.

Protherm Servis Beykoz İletişim:

FİRMA:Beykoz Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Çay Ocağı Sk. No:15 Çubuklu 34805 Beykoz/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Neden Biz?

Protherm marka ısıtma cihazları konusunda uzmanlaşmış kadromuz, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için titizlikle çalışmaktadır. İşte neden bizi tercih etmelisiniz:

  1. Uzman Teknik Ekip: Özel Protherm Servis Beykoz olarak, sahip olduğumuz uzman teknik ekip sayesinde ısıtma sistemlerinizdeki her türlü arıza ve sorunu en kısa sürede tespit edip çözüme kavuşturuyoruz.
  2. Hızlı Çözümler: İhtiyaçlarınız acilse, biz de öyleyiz. Hızlı müdahale ve etkili çözümlerle ısınma sorunlarınıza anında çözüm getiriyoruz.
  3. Orjinal Yedek Parça Kullanımı: Tamirat ve bakım işlemlerinde kullanılan yedek parçalar, sadece orijinal ve kaliteli malzemelerden seçilir. Bu sayede uzun ömürlü çözümler sunarız.

Isınma sistemlerinizdeki sorunlarla başa çıkmak için güvenilir ve uzman bir servise ihtiyaç duyuyorsanız, Özel Protherm Servis Beykoz size en iyi çözümleri sunmaktan gurur duyar. Bizimle iletişime geçin ve konforlu bir ısınma deneyimi yaşamanın keyfini çıkarın.

2 Comments

  1. Evimde uzun zamandır Protherm markasına ait kombi kullanıyorum. Geçenlerde kombimden birden garip sesler gelmeye başlayıp ekranda 3A hata kodunu verdi. Sitesinde voltaj düşük olabilir diye bilgi verdiği ve bu işlerden çok korktuğum için anında uygun servis bulamayınca elektrikçiye baktırdım fakat sorunu çözemediler. Ben de en sonunda Protherm Servis Beykoz şubesine ulaştım ve gelip hata kodunun sebebini hemen çözerek sıcak su sorunumuzun olmasından kurtardılar.

  2. Sensör arızası ile daha önce karşı karşıya gelmediğim için ne yapmam gerektiğini ya da ne şekilde müdahale etmem gerektiğini bilemedim. Bu konuda uzmanlardan yardım almak her zaman için daha iyi olacaktır diye düşünüp Protherm servis ekibini aradım. Beykoz’da hizmet veren firma, en kısa süre içerisine personel gönderdi.
    İncelemeler yapıldı ve yedek parça değişimi ile birlikte sorun çözüldü. Gayet ilgili insanlar ve bunun yanı sıra ne kadar deneyimli oldukları da apaçık ortada. Hizmet almak isteyen kombi kullanıcıları için bu firmayı tavsiye etmek isterim. İletişim kurduğunuzda sizler de bana hak veriyor olacaksınız.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com