İstanbul

Protherm Servis Beyoğlu

Büyük bir bilgi birikimiyle kombi tamiri sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için kurulan Protherm Servis Beyoğlu yıllardan beri Protherm marka kombi kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Protherm Servis Beyoğlu

Teknik servis olarak talebiniz kombi arızalarınız doğrultusunda adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza varsa kombinizi kendi yerimize götürüyoruz. Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da kombi tamiratı için garanti veriyoruz.

Bunun yanında kombi bakımı ve montaj işleri hizmeti veriyoruz. Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Beyoğlu Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Emin Cami Sk. No:40
Kalyoncu Kulluğu
34435 Beyoğlu/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 65 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Fırat

  Uzun yıllardır kullandığım Protherm marka kombim geçen gün ekranında birdenbire ekranda E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodunun hala ekranda durduğunu görünce Protherm Servis Beyoğlu şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkmış olan hata kodunu basınç kompresörünü tamir ederek giderdiler.

 • Levent

  Kazan sıcaklık sensöründeki arıza nedeniyle kombimden yeteri kadar verim alamıyordum. Bu konuda tek başıma yapabileceğim bir şey tabii ki yok. Beyoğlu’nda hizmet veren Protherm servis ekibini aradım. Zaten uzunca bir süredir bu firmadan düzenli olarak bakım hizmeti alıyorum ve gayet memnum. Gerek ekonomik olmaları gerekse profesyonellikleri ile beni memnun etmeyi başarıyorlar.
  Kombi kullanıcıları için harika bir detay olduklarını belirtmek isterim. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren ve kaliteli işlere imza atan bu ekibi sizler de listelerinize dahil edebilirsiniz. Ne kadar öz verili çalıştıklarını kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız.

 • Dilediğiniz Gün ve Saatte Protherm Servis İmkanı » Bilgilerce

  […] Protherm Servis Beyoğlu: 444 7 […]

 • Ömer

  Her yolu denememe rağmen geçen yıl aldığım Protherm’in kombisi bir anda çalışmamaya başladı. Çalışması için neyi denediysem olmadı ve ben de  pes edince Protherm Beyoğlu teknik servisine başvurdum.  Servis nedenini de açıklayarak kombinin bazı parçalarını yenileri ile değiştirdi ve hiçbir zorluk çıkarmadı. Umuyorum ki bir daha arıza vermez ama kombinin tekrar arızalanması durumunda kimse ile uğraşmak zorunda kalmadan Beyoğlu teknik servisini tercih edeceğim.  Çok teşekkürler.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA