Protherm Servis Beyoğlu

Beyoğlu ilçesinde özel Protherm Beyoğlu servisi olarak, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmak için buradayız. Protherm markasıyla ilgili ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla yanınızdayız.

Protherm Servis Beyoğlu İletişim:

FİRMA:Beyoğlu Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Emin Cami Sk. No:40 Kalyoncu Kulluğu 34435 Beyoğlu/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 65 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Beyoğlu

Beyoğlu Bölgesinde Özel Protherm Servisi Neden Tercih Edilmelidir?

Beyoğlu, İstanbul’un kültürel ve ticari merkezi olarak bilinir. Bu dinamik bölgede yaşayan ve iş yapan insanlar için ısıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz çalışması büyük önem taşır. Özel Protherm servisimiz, Beyoğlu bölgesinde en iyi hizmeti sunma amacıyla kurulmuştur.

Profesyonel Ekiplerle Hizmet

Beyoğlu’nda hizmet veren özel Protherm servisimiz, bölgenin özel ihtiyaçlarını anlayan profesyonel ekiplerle donatılmıştır. Ekiplerimiz, Beyoğlu’nun iklim koşullarını ve altyapısını göz önünde bulundurarak en uygun çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Anında Çözümler, Uzun Vadeli Güvence

Beyoğlu’nda hızlı tempolu bir yaşam sürüldüğünün farkındayız. Bu nedenle, acil durumlarınıza anında çözümler sunarken, aynı zamanda cihazlarınızın uzun vadeli performansını garanti altına alıyoruz. Güvenilir ve uzun vadeli çözümlerle, sizlere konforlu bir iklimlendirme deneyimi sağlıyoruz.

Ekonomik ve Şeffaf Fiyatlandırma

Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla, Beyoğlu bölgesinde sunduğumuz özel Protherm servis hizmetinde ekonomik ve şeffaf fiyatlandırmaya önem veriyoruz. Size uygun maliyetlerle, kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Özel Protherm servisimiz, Beyoğlu bölgesindeki müşterilerine profesyonel, güvenilir ve özverili bir hizmet sunmaktadır. Bizimle çalışarak, Protherm cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlayabilir ve konforlu bir iklimlendirme deneyimi elde edebilirsiniz.

“Protherm Servis Beyoğlu” üzerine 3 yorum

  1. Uzun yıllardır kullandığım Protherm marka kombim geçen gün ekranında birdenbire ekranda E10 hatası vermeye başladı. Bir süre beklememe rağmen hata kodunun hala ekranda durduğunu görünce Protherm Servis Beyoğlu şubesini arayarak durumu bildirdim. Hemen gün içerisinde gelen ekip düşük bar basıncı sebebi ile ekranda çıkmış olan hata kodunu basınç kompresörünü tamir ederek giderdiler.

  2. Kazan sıcaklık sensöründeki arıza nedeniyle kombimden yeteri kadar verim alamıyordum. Bu konuda tek başıma yapabileceğim bir şey tabii ki yok. Beyoğlu’nda hizmet veren Protherm servis ekibini aradım. Zaten uzunca bir süredir bu firmadan düzenli olarak bakım hizmeti alıyorum ve gayet memnum. Gerek ekonomik olmaları gerekse profesyonellikleri ile beni memnun etmeyi başarıyorlar.
    Kombi kullanıcıları için harika bir detay olduklarını belirtmek isterim. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren ve kaliteli işlere imza atan bu ekibi sizler de listelerinize dahil edebilirsiniz. Ne kadar öz verili çalıştıklarını kısa süre içerisinde fark ediyor olacaksınız.

  3. Her yolu denememe rağmen geçen yıl aldığım Protherm’in kombisi bir anda çalışmamaya başladı. Çalışması için neyi denediysem olmadı ve ben de  pes edince Protherm Beyoğlu teknik servisine başvurdum.  Servis nedenini de açıklayarak kombinin bazı parçalarını yenileri ile değiştirdi ve hiçbir zorluk çıkarmadı. Umuyorum ki bir daha arıza vermez ama kombinin tekrar arızalanması durumunda kimse ile uğraşmak zorunda kalmadan Beyoğlu teknik servisini tercih edeceğim.  Çok teşekkürler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com