Arıza Çözümleri

Protherm Kombi AB Hatası

Protherm marka kombi kullanıcılarının şanslı olduğunu düşünüyoruz. Protherm kombi ab hatası hakkında konuşacağız ve yine bir güvenlik önlemi durumundan söz ediyor olacağız. Bu tür ürünlerde güvenlik detayının çok daha büyük önem arz ettiğini unutmamak gerekiyor.

Protherm Kombi AB Hatası
  • Kombiye elektrik geliyor fakat yine de çalışmıyorsa Protherm marka kombileriniz sıkışma durumunu engellemek adına bir güvenlik önlemi alıyor. 6 saatte bir 15 saniye otomatik olarak çalışma durumundan söz ediyoruz. Yani var olan bir sorunu engellemek adına kombiniz gereken mücadeleyi veriyor da diyebiliriz.
  • Bu uyarı ekranı karşınıza çıktığı takdirde sizler de koruma fonksiyonunun devreye girdiğini anlamış olacaksınız. Devam eden büyük sorunlarda ise tabii ki vakit kaybetmeden Protherm servis ekiplerini aramanız daha doğru ve daha sağlıklı olacaktır. Ekipler her daim hazır ve sorularınıza olduğu gibi sorunlarınıza da yanıt vermeye devam ediyorlar. Protherm marka ürün sahiplerini şanslı bulduğumuzu söylemiştik ve marka gerçekten çok özel ürünler ile karşımıza çıkıyor.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA