Protherm Servis Şişli

İyi bir ısınma sistemine sahip olmak, konforlu ve sıcak bir ev ortamı yaratmanın önemli bir parçasıdır. Bu noktada, Protherm markası, kaliteli ve güvenilir ısınma çözümleri sunan bir lider olarak öne çıkmaktadır.

Özellikle Şişli bölgesinde, Protherm markasının sunduğu kaliteli hizmetin tadını çıkarmak istiyorsanız, Özel Protherm Servis Şişli sizin için doğru adres!

Protherm Servis Şişli İletişim:

FİRMA:Şişli Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Sakız Ağacı Sk. No:46 Fulya 34394 Şişli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 83 51
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Şişli

Neden Özel Protherm Servis Şişli?

Modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelen ısınma sistemleri, kaliteli bir servis ve bakım gerektirir. İşte burada, Özel Protherm Servis Şişli devreye giriyor. Peki, neden bu servisi tercih etmelisiniz?

  1. Uzman Ekibimiz: Özel Protherm Servis Şişli, uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Isınma sistemlerindeki her türlü sorunla başa çıkma konusundaki bilgi birikimleri, size güvenilir çözümler sunmamıza olanak tanır.
  2. Hızlı ve Etkili Hizmet: Acil bir durum mu var? Endişelenmeyin! Özel Protherm Servis Şişli olarak, çağrılarınıza hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.
  3. Orjinal Yedek Parçalar: Kullanılan yedek parçaların kalitesi, ısınma sistemlerinin uzun ömürlü olması açısından kritiktir. Özel Protherm Servis Şişli olarak, sadece orijinal Protherm parçalarını kullanarak güvenilirliğimizi perçinliyoruz.
  4. Ekonomik Çözümler: Siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunmak, önceliklerimizden biridir. Özel Protherm Servis Şişli olarak, bütçenizi düşünerek en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunuyoruz.

Isınma sisteminizle ilgili herhangi bir sorun mu yaşıyorsunuz? Özel Protherm Servis Şişli’nin uzman ekibi size bir telefon kadar yakın! Hemen şimdi iletişime geçin ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın.

3 Comments

  1. Geçen ay Protherm markasına ait kombimizin ana kartında yaşadığımız bir problemden ötürü kombide parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranındaki kısımda F20 hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Protherm Servis Şişli şubesine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek ana kartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

  2. Servis hizmeti almak benim için bir işkence idi. Aslında mecbur kalmadığım zamanlarda bunu yapmıyordum. Sektörde ne yazık ki çok fazla amatör firma var ve bu da ön yargılarımı daha güçlü kılıyor. Şişli’de hizmet veren Protherm servis ekibi için ise aynı şeyleri söyleyemem. Bu alandaki en başarılı kadro ve firma olabilir.
    Ne zaman arasam imdadıma koşuyor ve bunu da uygun rakamlar ile yerine getiriyorlar. Ürünümden daha fazla verim elde etmek adına artık düzenli olarak bakım hizmeti alıyor ve bu firmayı tercih ediyorum. Not edebilirsiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda sizler de firmayı arayarak yardım alabilirsiniz.

  3. Protherm’in Gepard Condens 20 modelli kombisini tavsiye üzerine almıştım ve bu yıla kadar da normal bir şekilde kullanıyordum ancak bir süredir çok fazla alt musluk bölümünden kaynar su akıtmaya başladı ve Protherm’in Şişli teknik servisini aramak zorunda kaldık. Servis yetkilileri kombinin su akıtan yerlerini kontrol ederek gerekli çözümü uyguladılar. Servis sorunu gerçekten çok hızlı bir şekilde  halletti.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com