İstanbul

Protherm Servis Şişli

Protherm Servis Şişli uzun yıllardan beri kombi teknik servisi sektöründe hizmet veren ve bu verdiği hizmetler netciesinde güzel geri dönüşler alan bir firmadır. Kombi bakım, kombi onarımı ve montajı konususunda oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan ekibimiz her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gelişen teknolojiye ayak uydurarak sorunlarınıza daha güncel çözümler sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca verdiği kaliteli hizmete karşılık, uygulamış olduğu uygun fiyat politikasyıla da müşteri dostu olduğunu göstermektedir. Var olma amacı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; cihazlarınıza sizin onayı ile müdahalede bulunmaktadır. Bu sayede hangi hizmeti alacağınızı ve bu hizmete karşı ödeyeceğiniz ücreti bilme şansınsa sahip olacaksınız.

Protherm Servis Şişli

Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler sizleri her daim memnun etmektir. İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan firmamız kombi tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Protherm kombiniz ile ilgili bakım, montaj veya herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz.


Şişli Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:Sakız Ağacı Sk. No:46
Fulya
34394 Şişli/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 83 51
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Gürkan

    Geçen ay Protherm markasına ait kombimizin ana kartında yaşadığımız bir problemden ötürü kombide parça değişimi yapıldı. O günden beri sürekli ana ekranındaki kısımda F20 hata kodu veriyor. Hangi servise sorduysak problemi çözemediler. En sonunda Protherm Servis Şişli şubesine başvurduğumuzda sorunun sebebinin uyumsuz parça olduğunu söyleyerek ana kartını tekrar makul bir fiyata değiştirip arızayı giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır