Kocaeli

Protherm Servis Çayırova

Protherm markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefonlara geri dönüş ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Ürünlerin kalitesinin sürekli olmasının temelinde, Protherm servis teknikerlerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır. Böylece Protherm servis teknikerleri, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadır.

Protherm Servis Çayırova

Protherm markası yetkili teknik servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir. Bunlardan birisi olan Protherm Servis Çayırova ekibi Çayırova civarında uygun fiyatlı alanında uzman servis arıyorsanız tam da aradığınız servis kalitesindedir.

Teknik servis ekibindeki uzmanlarımız size, minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti ederek yüksek memnuniyet garantisi de sunmaktadır. Eğer Protherm markasına ait kombinizin arıza, onarım, bakım gibi hizmetleri için servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.


Çayırova Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:5118/3. Sk. 29
Yeni
41420 Çayırova/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 62 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Derya

    Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Protherm marka kombimden sıcak su gelmediğini fark ettim. Kendim biraz uğraştıktan sonra daha fazla bozulmasından korkarak çağırdığım Protherm Servis Çayırova ekibi sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR