Kocaeli

Protherm Servis Çayırova

Protherm markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefonlara geri dönüş ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Ürünlerin kalitesinin sürekli olmasının temelinde, Protherm servis teknikerlerinin her zaman en son standartlar ve teknolojileri hakkında üst düzey eğitim ile montaj ve bakım sunması yatmıştır. Böylece Protherm servis teknikerleri, ürünleri ve sistemlerimizi en iyi ve doğru bilgi ile donatılarak, güncel en son çözümleri ve bakımları yüksek standartlarda sunmaktadır.

Protherm Servis Çayırova

Protherm markası yetkili teknik servis ağımız yıllar boyunca büyümüş ve artık bulunduğu bölge üzerinden yaygın hizmet ağı elde etmiştir. Bunlardan birisi olan Protherm Servis Çayırova ekibi Çayırova civarında uygun fiyatlı alanında uzman servis arıyorsanız tam da aradığınız servis kalitesindedir.

Teknik servis ekibindeki uzmanlarımız size, minimum enerji tüketimi için yasal gereklilikler, güvenli ve verimli sistemler ile en yüksek hizmet düzeyi, uygunluğunu garanti ederek yüksek memnuniyet garantisi de sunmaktadır. Eğer Protherm markasına ait kombinizin arıza, onarım, bakım gibi hizmetleri için servis arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz.


Çayırova Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:5118/3. Sk. 29
Yeni
41420 Çayırova/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 62 28
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Protherm marka kombi cihazımın bakımını yaptırmak istiyorum. Özel Protherm Servis Çayırova bu konuda hizmet veriyor mu?

Evet, Özel Protherm Servis Çayırova Protherm marka kombi cihazlarının bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunmaktadır.

Servis hizmetleriniz neleri kapsıyor?

Özel Protherm Servis Çayırova, Protherm marka kombi cihazlarının bakım, onarım, montaj, parça değişimi, arıza tespiti ve genel teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

Servis ücretleri nelerdir? Bakım fiyatları nasıl belirlenir?

Servis ücretleri, yapılan işleme, kullanılan parçalara ve hizmetin yapılacağı yerin konumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bakım fiyatları da kombi cihazının modeline, özelliklerine ve bakım işlemi için gereken süreye göre belirlenmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

Protherm kombi cihazım arızalandı, ne yapmalıyım?

Protherm kombi cihazınızda bir arıza oluştuysa, Özel Protherm Servis Çayırova teknik ekibimizi arayarak hızlı ve güvenilir bir şekilde arıza tespiti ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Servis hizmetleriniz için nasıl randevu alabilirim?

Servis hizmetlerimizden yararlanmak için randevu almak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir veya web sitemizde yer alan randevu formunu doldurabilirsiniz. Teknik ekip en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 • Derya

  Hem yemek yaparken, hem bulaşık yıkarken kullandığımız için hem de hijyene çok fazla dikkat ettiğimiz şu günlerde sıcak su resmen elimiz ayağımız oldu. Geçen gün Protherm marka kombimden sıcak su gelmediğini fark ettim. Kendim biraz uğraştıktan sonra daha fazla bozulmasından korkarak çağırdığım Protherm Servis Çayırova ekibi sıcak su sensörünün arızasını gidererek sıcak su sıkıntımı hallettiler.

 • Pelin

  Protherm kaliteli hizmet veren ve urununun arkasında duran bir firma kombımızın arıza ışıgı yandıgı zaman hızlı hizmet verıp sorunu hemen cozen ve parca temını konusunda gayet basarılı

 • Pelin

  Yıllardır Protherm marka kombi kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Marka ve ürün konusunda söylemek istediğim çok fazla şey var ancak öncelikli olarak Çayırova’da faaliyetlerini sürdüren servis ekibinden bahsetmek isterim. Kullanıcı ünitesindeki arıza nedeniyle hizmet aldığım bu firma, başarılı bir iş çıkardı ve güvenimi kazandı.
  İşini iyi yapan insanları bulmak gerçekten zor. Ve daha da önemlisi bunu uygun fiyatlar ile yerine getiriyor olmaları müthiş bir şey. Sizler e tanışmak isterseniz eğer hemen şimdi arayabilir ve servis hizmetleri için bu firmayı tercih edebilirsiniz. Ne kadar başarılı olduklarını kendi gözleriniz ile görecek ve bana teşekkür ediyor olacaksınız.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA