Protherm Servis Gebze

Protherm, evlerimizin vazgeçilmez bir parçası olan kombilerimizin güvenilir markalarından biridir. Ancak, zaman içinde herhangi bir teknik sorunla karşılaşabiliriz ve bu noktada doğru servis sağlayıcısını bulmak önemli hale gelir.

Eğer Gebze bölgesinde yaşıyorsanız ve özel Protherm servis Gebze hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Protherm Servis Gebze İletişim:

FİRMA:Gebze Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:929. Sk. 5-1 Güzeller 41400 Gebze/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Protherm Servis Gebze

Özel Protherm Servis Gebze Hizmetleri

Biz, özel Protherm servis Gebze olarak, çeşitli hizmetler sunmaktayız. Kombi bakımı, onarımı ve montajı konularında uzmanız. İhtiyacınıza uygun hizmetleri sizlere sunarak kombinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız.

Kombi Bakımı

Kombilerin düzenli bakımı, uzun ömür ve yüksek performans için önemlidir. Özel Protherm servis Gebze olarak, profesyonel ekiplerimizle kombinizin bakımını düzenli aralıklarla gerçekleştiririz. Bu sayede, arızaların önüne geçer ve kombinizin verimliliğini artırırız.

Kombi Onarımı

Kombinizde herhangi bir arıza mı var? Endişelenmeyin, özel Protherm servis Gebze ekibi burada! Uzman teknik personelimiz, kombinizdeki sorunu hızlı bir şekilde tespit eder ve gerekli onarımları en kısa sürede gerçekleştirir. Size sadece sorunsuz bir kombi kullanımı kalır.

Eğer Gebze bölgesinde yaşıyorsanız ve özel Protherm servis hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz, kombi sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için hazır. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet için doğru adrestesiniz!

3 Comments

  1. Protherm marka kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi epey önce biten kombim geçen hafta çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Protherm Servis Gebze şubesine durumu bildirmem üzerine gün çerisinde gelen ekip blokaj arızası diye adlandırılan arızadan kaynaklandığını söyleyerek kombimi 1 saat içerisinde tamir ettiler.

  2. Servis ekiplerine karşı büyük bir ön yargıya sahiptim. Ta ki kombim bozulana ve Gebze’de hizmet veren Protherm ekiplerine rastlayan kadar. Kombimin yeteri kadar ısıtmadığını ve peteklerde bir sorun olduğunu aktardığımda anında evime geldiler ve ürünü yerine inceleyerek sorunu da hızlı bir şekilde çözdüler.
    Ön yargılarımı ortadan kaldıran bu ekibe ve markaya teşekkürlerimi iletmek isterim. İşini kaliteli bir şekilde yapan bu ekip, diğer firmalara nazaran daha uygun rakamlara hizmet veriyor. Zaten benim gibi çok sayıda müşteri de benzer yorumları yapmış durumda. Aklınızda bulunsun diyerek buraya da yazmak istedim ve sizlere de tavsiye ediyorum.

  3. Protherm’in  uzun bir araştırma yaparak aldığım kombisinden bir haftadır su akıyordu ve ben de böyle işlerden hiç anlamayan bir insanım.  Bu neden dolayı Protherm’in  Gebze teknik servisini arayıp yardım istedim ve bir kaç güne servis kombinin tamirini sağlayarak eskisi gibi çalışmasını sağladı. Protherm Gebze teknik servisinin oldukça hızlı ve ilgili bir ekibi var.

Comments are closed.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servisi Altus Servisi Electservis.com Baymak-servis.org Kombicozum.com Arizacozum.com Klimacozum.com