Kocaeli

Protherm Servis Gebze

Protherm markası birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan bir marka olmakla birlikte bu markanın en bilindik ve markaya ait en fazla kullanılan ürünler ise kombilerdir. Kombiler her mevsimde yaz-kış farklı donanımsal özellikleri için kullanılan elektronik eşyalardır. Sürekli ve aralıksız çalışan her elektronik eşyanın kendi parçalarından ya da kullanıcı hatasından ötürü arıza çıkaracağı ise bilinen bir sondur. Bu neden ile her markanın kombisinin çıkardığı arızalara göre hata kodları olduğu gibi bu kodlar Protherm markasına ait kombilerde de mevcuttur. Ayrıca kombilerin yıllık rutin olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar teknik bilgisi olan uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Protherm Servis Gebze

Kombi arızalarının birçoğunun sebebi yıllarca bakımının yapılmamasından ötürü ortaya çıkan arızalar olduğu bilinmektedir. Bu sebep ile Protherm Servis Gebze ekibi olarak alanında uzman, sürekli kendisini geliştirmeye açık ve hevesli kadromuz ile kombi bakım, montaj, arıza hizmetlerini vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız. Tüm bunların yanında güler yüzlü ekibimiz ile hizmetlerimizi yaparken parçalarda bir yıllık garanti hizmeti sunuyor, hizmetlerimizden memnun kalacağınızın vaadini şimdiden veriyoruz. Gebze çevresinde bu hizmetleri veren profesyonel bir ekip arıyorsanız biz hep buradayız.


Gebze Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:929. Sk. 5-1
Güzeller
41400 Gebze/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 495 07 18
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Polat

  Protherm marka kombimden uzun yıllardır kullanmama rağmen hiçbir şikayetim yoktu. Garantisi epey önce biten kombim geçen hafta çalıştığı halde petekleri ısıtmamaya ve sıcak su akıtmamaya başladı. Protherm Servis Gebze şubesine durumu bildirmem üzerine gün çerisinde gelen ekip blokaj arızası diye adlandırılan arızadan kaynaklandığını söyleyerek kombimi 1 saat içerisinde tamir ettiler.

 • Salih

  Servis ekiplerine karşı büyük bir ön yargıya sahiptim. Ta ki kombim bozulana ve Gebze’de hizmet veren Protherm ekiplerine rastlayan kadar. Kombimin yeteri kadar ısıtmadığını ve peteklerde bir sorun olduğunu aktardığımda anında evime geldiler ve ürünü yerine inceleyerek sorunu da hızlı bir şekilde çözdüler.
  Ön yargılarımı ortadan kaldıran bu ekibe ve markaya teşekkürlerimi iletmek isterim. İşini kaliteli bir şekilde yapan bu ekip, diğer firmalara nazaran daha uygun rakamlara hizmet veriyor. Zaten benim gibi çok sayıda müşteri de benzer yorumları yapmış durumda. Aklınızda bulunsun diyerek buraya da yazmak istedim ve sizlere de tavsiye ediyorum.

 • Kenan

  Protherm’in  uzun bir araştırma yaparak aldığım kombisinden bir haftadır su akıyordu ve ben de böyle işlerden hiç anlamayan bir insanım.  Bu neden dolayı Protherm’in  Gebze teknik servisini arayıp yardım istedim ve bir kaç güne servis kombinin tamirini sağlayarak eskisi gibi çalışmasını sağladı. Protherm Gebze teknik servisinin oldukça hızlı ve ilgili bir ekibi var.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA