Kocaeli

Protherm Servis Darıca

Hizmet kalitesi Protherm markasını bulunduğu her ülkede rakiplerinden farklı kılan özelliklerinden biridir. Bunun sebebi sektördeki müşterilerle olan ilişkilerden, her zaman güncel olarak bilgilendirilmeye duyulan ihtiyaçlara önem vermeye kadar, mümkün olan en kısa sürede müşteri taleplerine cevap vermeye hazır olmalarından ötürü kaynaklanır. Bu sebeple Protherm markası, yıl boyunca döneminde haftada 7 gün hizmet veren sektörde nadir firmalardandır.

Protherm Servis Darıca

Protherm markasının organizasyon yönetiminde en önem verdiği unsurlardan birisi de müşterilere gerek telefon ile gerekse de evlerde verilen servis hizmetidir. Bu sebeple her noktada bulunan Protherm markası teknik servisi bakımdan onarıma ve arızaya kadar her türlü hizmeti vermektedir.

Protherm kombileriniz ile alakalı her türlü yaşadığınız problemde Protherm Servis Darıca ekibimize ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz. Güleryüzlü ekibimiz ve alanında uzman kişilerde oluşan kadromuzun verdiği hizmetlerden müşterilerden tam not aldığımızı belirtmek isteriz. Her gün kendini geliştirmeye açık yenilikçi ekibimiz Darıca çevresinde Protherm kombileriniz için teknik servis arayışındaysanız tam da size göre olduğunu belirtmek ister hizmetimizden memnun kalacağınızı da sizlere temin ederiz.


Darıca Protherm Servisi
ADRES BİLGİSİ:1609. Sk. No:3
Sırasöğütler
41700 Darıca/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 471 10 24
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Emir eren

    Protherm kombi kullanıcısı olarak ürün ve ürünlerden çok memnun kaldığımı belirterek başlamak isterim. Ben düzenli olarak bakım hizmeti alma taraftarıyım. Ürünlerin bu sayede çok daha kıymetli hale geldiğini ve aynı zamanda uzun ömürlü hale geldiğini üşünüyorum. Darıca’da faaliyet gösteren Protherm servis ekibini sizlere de tavsiye edebilirim. İşini gayet profesyonel bir şekilde yapan bu ekip ile sizler de tanışabilir ve hizmet alabilirsiniz. Yalnızca bakım hizmeti için eğil, aynı zamanda servis ve parça değişimi gibi destek hizmetleri için de sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaya hazır durumdalar. Üstelik uygun rakamlar ile hizmet alabileceksiniz

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA